LubošK Odesláno 12. červen 2006 Odesláno 12. červen 2006 Moje drahá polovička v tom o víkendu absolvovala 333 km coby spolujezdkyně a tvrdila, že už nikdy více. Je ale fakt, že čekáme dvojčata, takže by totéž asi tvrdila, i kdybych jí celý víkend doslova \"na rukou nosil\". Zajímavé ale je, že si nestěžuje, pokud někam jede svou (=naší) starou Oktávkou I. A taky si vůbec nestěžovala, když s tím naším Pažoutem hned napoprvé valila po D1 něco mezi 170 - 180 km/h. Asi ty VW-originály nebudou až tak super ani z pohledu té \"křehčí\" poloviny lidstva. Citovat
Netopýrka Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Milá Nerino, btw. vítám tě na klubu....v práci máme služební 307 2,0 HDI, r.v. 12/2003...v podstatě veškeré problémy, co s ní byly, byly způsobené její obsluhou (nabourané nárazníky, poničená světla, atd atd atd)...někdy ji vážně lituju, ale de facto kromě žárovek, který vyměňujeme snad každý měsíc (stejný problém i u 407 SW) jsme neřešili jediný vážnější trabl...auto je servisované v Mělníce u Doška....pokud bych měla srovnávat, tak ta 407čka nás potrápila mnohem víc, ale holt to byla daň za nákup jedné z prvních 407ček v ČR Citovat
Nerina Odesláno 21. červen 2006 Autor Odesláno 21. červen 2006 Doufám, že budu mít taky kliku. Nakonec to bude 1.6. benzín, 02/2004, najeto 16.000, tak doufám, že bude alespoň chvíli v poho:) Už čekám na vyřízení formalit a pak si ho přivezu domů Citovat
Naspo Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 Né že bych tě chtěl zracovat, ale na 2004 těch 16000km je dost málo, typoval bych na upravený tachometr. průměr je tak 10-15t km ročně, a nepočítám stím že ten co si pořídí takové vozidlo tak ho má v garáži. Citovat
Bohumil Odesláno 21. červen 2006 Odesláno 21. červen 2006 2 Netopýrka : Doporučuju na žárovkách nešetřit, já jsem si pořídil vl oni H-7 za 400Kč/ks a svítím furt, jak se hnu. Od té doby držej. Citovat
Nerina Odesláno 21. červen 2006 Autor Odesláno 21. červen 2006 Jasně, normálně by mě to taky napadlo, sama těch 16 najezdím za rok. V tomhle případě se ale opravdu nebojím. Auto je předmětem dědického řízení, je to v podstatě taková smutná historie.... Citovat
Nerina Odesláno 17. srpen 2006 Autor Odesláno 17. srpen 2006 Jo jo, už mám. Najeli jsme asi 2000 km, zatím všechno v pohodě. Volat nevibruje, motor si decentně vrčí... absolutní spokojenost. Citovat
Bohumil Odesláno 17. srpen 2006 Odesláno 17. srpen 2006 Konečně je tu někdo, kdo má taky \"normální\" bezvibrační a pohodovou 307čku.:super:super Citovat
Minooo Odesláno 17. srpen 2006 Odesláno 17. srpen 2006 no tak to mu gratulujem lebo ja také štastie nemám Citovat
Nerina Odesláno 17. srpen 2006 Autor Odesláno 17. srpen 2006 Minooo: Copak? Svěř se a uleví se ti;) Citovat
JarinoRS Odesláno 17. srpen 2006 Odesláno 17. srpen 2006 minooo, teraz kukam, nemozes mat vsetko, hlavne mas znacku TT-307...tu ja nemam a nahodou aj moje je bezvibracne, len ten silentblok.... Citovat
Hnidopich Odesláno 17. srpen 2006 Odesláno 17. srpen 2006 Ja taky ještě nevibruju a snad to ani nestihnu !!! Citovat
lamancha Odesláno 14. září 2006 Odesláno 14. září 2006 Původně zaslal: Bohumil Konečně je tu někdo, kdo má taky \"normální\" bezvibrační a pohodovou 307čku.:super:super hele co tam vpředu Micheliny tak taky nevibruju - a nejezdím nad 120:D Citovat
Hhonza Odesláno 14. září 2006 Odesláno 14. září 2006 2NERINA:Taktéž gratuluji ke koupi a určitě jsi neprohloupila. Je to spolehlivé a hlavně reprezentativní autíčko, s tím uděláš kus parády-mně už za ty dva měsíce co ho mám udělalo kus práce v oblasti děvčat A co se týče množství problémů zde na fóru-když má někdo problém tak ho napíše ale kdo je spokojenej tak si to jen užívá a nic sem o tom nepíše. Představ si jak by to tu vypadalo, kdyby každej co je spokojenej jsem o tom psal-to by se ty příspěvky o problémech úplně ztratily Tak si ho užívej..... Citovat
Nerina Odesláno 14. září 2006 Autor Odesláno 14. září 2006 Užívám, jen co je pravda. V oblasti chlapů ale zatím nic moc :) Citovat
Hhonza Odesláno 14. září 2006 Odesláno 14. září 2006 Původně zaslal: Nerina Užívám, jen co je pravda. V oblasti chlapů ale zatím nic moc :) Tomu se mi ani nechce věřit-já vidět ženskou v 307 tak se ani neudržím Jen jestli ty si tu jízdu neužíváš tak že přestáváš vnímat okolí.... Tak hoď svoji fotku jak ležíš na kapotě svojí 307 a budeš muset nápadníky odhánět Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.