iosif186 Odesláno 10. únor 2024 Odesláno 10. únor 2024 Ahoj mám dotaz ohledně teploty chladící kapaliny u Peugeot 308 1.6. hdi 115 ročník 2014 i po výměně termostatu teplota na budíku není vyšší než 75° díky za rady Citovat
P607Olda Odesláno 10. únor 2024 Odesláno 10. únor 2024 Je to OK. Z kopce i míň. Budík je velmi informativní, měř motor a hadice raději infra pistolkou teploměrem. Hafity a dýzl ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.