Jinks Odesláno 20. červenec 2023 Odesláno 20. červenec 2023 Zdravím klubáci ve spolek Nastal čas výměny oleje, podle štítku co předchozímu majiteli nalepili v servisu je tam olej 10W-40 což mi nějak nesedí. Neměl by tam být spíš olej 5W-40 ?? Pokud ano, stačí pouze motor zahřát , vypustit a nalít správný olej (samozřejmě včetně výměnu filtrů) ,nebo použít i nějaký přípravek na proplach motoru ?? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2023 Odesláno 20. červenec 2023 Ano má být 5W 40. Udělal bych proplach, mohli by tam zůstat po starém oleji nějaké usazeniny a to by nebylo dobré Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.