jawe Odesláno 12. červen 2022 Odesláno 12. červen 2022 Ahoj, mám P207 1,4Hdi rok 207 najeto přes 300000km, třetí majitel, servisní záznamy do 120000km, auto jede dobře, jen mě napadlo v jakém stavu jsou vstřiky po těch km, rady zkušenosti ostatních, nechce se mi je vyndavat a dávat zkontrolovat. Zároveň bych se rád vyhnul výraznějšímu poškození. Dík za rady a postřehy. Citovat
Hafity Odesláno 12. červen 2022 Odesláno 12. červen 2022 To je spíš dotaz pro majitele věštecké koule.... Citovat
ozzy56 Odesláno 12. červen 2022 Odesláno 12. červen 2022 já spíš nevěřím, že jsou v motoru od novoty bez nějaké kontroly, seřízení, repasu už proto, že od roku 207 uteklo fůra času Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.