Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

engine antipollution system defective


martin1

Recommended Posts

Tak obnovim opat tuto temu. Bolo to aditivom, aditivum bolo doliate... Teraz posledne dni mi zacalo pisat, ze mam upchaty FAP a je potrebne ho vycitit. Kde sa konkretne FAPko nachadza, aby som to mohol vytiahnut a vycistit wapkou? Je to niekde pod lavou zadnou sedackou ako sa FAP doplna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predtym nez to rozoberies tak skus cez diagnostiku nutenu regeneraciu. Ak si nemal aditivum tak ti to neregenerovalo a filter sa zaniesol. Ak to nepomoze tak potom vycistit, ale poviem ti ze ja som do toho striekal nieco cez 3 hodiny a furt odkialsi vyliezla taka cervena humusacina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 roky později...

Je to diferencialni cidlo tlaku vyfukovych plynu.Je umisteno pod nadrzkou brzdove kapaliny, takove mensi cerne.Stoji asi 3500 Kc.Menili mi ho po 200 t km, pred dvema tydny, projevovalo se to stejne, obcas, casteji az porad.

Chcem sa opytat ohladne toho cidla tlaku vyfukovych plynov. Dnes som si ho zakupil a chcem si to sam prehodit ale toto vyzera trosku inac a neviem ktora hadicka ide na ktoru. Pretoze na starom je jedna vzadu a vpredu (cize za sebou) a tu na novom su vedla seba. Vid foto. Budes vediet poradit s vymenou? Dakujem

968a0045860a7c9e91fa8ec38e41ea93.jpg

Odoslané z Lenovo S90-A pomocou Tapatalku

post-53218-1460567159,7818_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...