Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Občasné chcípání


rkhl

Recommended Posts

Dobrý den, rád bych se zeptal místních odborníků na jeden problém. Vlastním Peugeot 3008 HDI 2.0 110kW, r.v.2010. Stalo se mi v poslední době asi dvakrát nebo třikrát, že jsem auto nastartoval a než jsem se stačil rozjet tak z volnoběhu chcíplo. Poté jsem startoval, ale musel jsem při tom přidat plyn, aby to naskočilo. Jen bych chtěl uvést, že jinak jindy otočím klíčkem bez plynu a hned to naskočí, toto je tak jeden případ na 1000 startování. Žádné info nebo chyba na displeji není. Nechce se mi to hned kvůli tomu dávat do servisu, aby nevyměnili i to, co není potřeba, jak už to tak někdy bývá. Ale na druhou stranu bych to chtěl vyřešit, aby se nestalo, že někdy nenaskočí vůbec.

Děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej pravidelně každý rok nebo max 10tis, naftový filtr loni v létě. Olej si měním sám, takže automaticky i olejový filtr a jednou za dva roky vzduchový filtr. Doporučili by jste ještě něco jiného?

Upraveno uživatelem rkhl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je v tom pripade cajk :) alespon v tomto smeru. Nesmis se zlobit, ale sem tam se nekdo zepta a ani netusi, kdy naposled to videlo novy filtr paliva.

Jinak ja nevim, pokud ti to dela po delsi dobe stani, tak by ti i mohla padat nafta. Bohuzel bez diag se asi vice nepohnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...