Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Povoz s LPG a TZ.... Možno i naftičku bez FAP/DPF.... a nakonec ještě jedno auto 1,4 - 2,0 v benzínu....


Hafity

Recommended Posts

@HanysR : nějak netuším, jak to přesně myslíš s tím sluhou, ale možná je chyba ve stylu, kterým jsem to podal.... Signum by bylo "denní" auto pro zákonitou, v podstatě s nájezdem 300km/měsíc.... Pro sebe hledám klidně něco v horším vizuálním stavu, ale mechanicky v pořádku a na LPG do práce a jako pracanta (otroka?).... Třeba ta Zafira s LPG se mi v podstatě zaplatí 2x....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi tím, že původně jsem hledal jen jedno auto, jak píšeš "pracovní" pro mně.... Záhy ale vyvstala potřeba vyměnit i "zákonité" vehykl....

Pro mně klidně něco "pjůsejového" za mrzký obolus, kde až se odporoučí něco podstatného, tak to s klidem odvezu do šrotu....

https://auto.bazos.cz/inzerat/140324969/renault-laguna-ii-grandtour-22dci.php

Ale raději to LPG.... Nájezd caca 2000km/měsíc.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl juknout na Signum.... V podstatě vše v poho, stav auta velice dobrý, prodejce rozumný.... Kufr široký, poměrně hluboký, ale vzdálenost ode dna k roletce pouhých 38cm.... Focus Combi má o 10cm víc.... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 at 8:40, Hafity napsal:

To je asi tím, že původně jsem hledal jen jedno auto, jak píšeš "pracovní" pro mně.... Záhy ale vyvstala potřeba vyměnit i "zákonité" vehykl....

Pro mně klidně něco "pjůsejového" za mrzký obolus, kde až se odporoučí něco podstatného, tak to s klidem odvezu do šrotu....

https://auto.bazos.cz/inzerat/140324969/renault-laguna-ii-grandtour-22dci.php

Ale raději to LPG.... Nájezd caca 2000km/měsíc.... :roker

To jsem ti mohl nechat Mondeo rodičů, ale už je pryč ve čtvrtek šlo do světa... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mondeo TD z 99 :myslim  To je ještě "celolitina" (blok i hlava) :myslim Kdyby bylo něco nesežranýho, rotačního a v komůrce.... :roker No ale já jsem koneckonců ochoten jezdit s čímkoliv.... Ale auto pro zákonitou nesmí mít kartu a tlačítko a naopak musí mít to nejklasičtější "háčko", co se týče řazení.... Takže zpátečka od sebe dozadu a bez pojistky.... A automat ani náhodou.... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl. tak se zase situace na bojišti změnila.... Karta a tlačítko už by asi nevadily, ale když to bude moc velký, tak bude problém s parkováním u dcery.... Asi se picnu.... Ale je pravda, že se tam parkuje blbě.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych bral pro sebe určitě existuje.... Ale vše se odvíjí od toho, co se podaří vnutit "zákonité".... :roker  Nakonec to dopadne tak, že dojede toho Focuse (páč je na něj zvyklá) a já si koupím vehykl podle mých představ....

 

Edit: tak ten Focus asi opravdu zůstane u baráku dokud nás koroze nerozdělí.... Dávám mu 2x, max. 3x STK.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...