Jump to content

Reproduktory do MANu tgx 2016

Recommended Posts

Zdarec, zeptám se tady, ikdyž to není Pug. Existuje něco jako service box pro peugeoty, ale pro značku Man? Mám v plánu výměnu repro a nevim jaké tam je rozměr a nechce se mě to rozdělávat jenom kvůli změření. Až budu mít cestu do servisu, tak se zeptám tam, ale jestli tam jsou takový odborníci jak všude jinde, tak mě stejně asi pošlou někam. Nebo jestli nemá někdo zkušenost, díky za jakoukoliv radu.

No asi určitě něco na ten způsob budou mít. Ale jak se k tomu dopracovat těžko říct. Ale možná že když by jsi zkusil nějakou zavedenější firmu která dělá do autohifi tak ty by to mohli vědět. MAN je součást VW stejně tak SCANIA a myslím si že tam budou flákat to samé. Pokud by jsi neuspěl takhle tak zkus PRETOL mají zastoupení MANu www.pretol.cz tam by to mohli vědět. 

@306-Kubik-S16 dík.

Vin: WMA06XZZXGP078959 nevim jestli to jsou 0 nebo O, musíš to zkusit, ale já mám nahoře ve dveřích nějaký ovály a dole nic a tam bych právě chtěl dat klasický kulatý, ale nevím jestli průměr 130, nebo 165.

Tak podle vinka tam opravdu žádné dole nejsou kazdopadne OEM číslo je 

81.28102-6088 cena 575,- bez DPH dostupnost 2 dny 

Rozmer bohuzel nepisou ale pozor ma to zajímavou ozvučnici viz foto

20210505_145312.jpg

16202204117298199593409682032280.jpg

Posted (edited)

Super, díky. Pravděpodobně v pátek pojedu kolem Manu, tak se ještě zeptám tam, ale asi mě stejně nezbyde nic jinýho, než to rozdělat a pořádně to zkontrolovat. Blbí němci 🤮.

Edited by vozzyn