Domelfin Odesláno 8. duben 2021 Odesláno 8. duben 2021 (upraveno) Prosím, mám dotaz, netuším, jak odpojit ty hadičky, tu bílou a zelenou sponku. Chceme zkusit vyčistit vstřiky motoru a potřebujeme odpojit přívod z nádrže a také vratné potrubí, které vede naftu zpět do nádrže.Mají se nějak nadzvednout, nebo jak? Jde o Peugeot 508 sw HDI 1.6Mám strach, abych to neulomila…Prosím, poradíte mi? Díky, Eliška Upraveno 8. duben 2021 uživatelem pavelu96 Citovat
Domelfin Odesláno 8. duben 2021 Autor Odesláno 8. duben 2021 Zvrchu, z boku, nebo jak přesně prosím...?? koumali jsme to tam s tátou a na nic nepřišli..tlačili jsme na to, zkoušeli nadzvedávat a nic Citovat
jarokare Odesláno 8. duben 2021 Odesláno 8. duben 2021 Hadici zamáčknout nadoraz , zmáčknout a držet tu barevnou sponku a pak hadici vysunout (opatrně , je to plast) Hafity ohodnotil 1 Citovat
Domelfin Odesláno 8. duben 2021 Autor Odesláno 8. duben 2021 Díky, půjdu to tam ještě zítra nějak zkusit znovu pomačkat, snad to nějak půjde... díky.. Citovat
Hafity Odesláno 8. duben 2021 Odesláno 8. duben 2021 A ač je to v podstatě plast na plast, tak se tomu někdy nechce a zcela nelogicky tomu občas i pomůže stříknout tam třeba Konkor.... Citovat
PaKr Odesláno 8. duben 2021 Odesláno 8. duben 2021 Hlavně při vracení zpět pořádně zkontrolovat, že je to dobře nacvaknuté, ať se to pak nerozpojí za jízdy. Hafity ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.