Freedy Odesláno 1. březen 2021 Odesláno 1. březen 2021 Zdravím, dělal jsem kamarádovi 406 hdi, kterou nešlo nastartovat. Zjistil jsem, že mu teče jeden vstřik přepadem a přitom, že na 1- 4 vstřiku je napětí cca 80V a na 2-3 je 69V podle diagnostiky. Při výměně vstřiku jsem pro jistotu změřil všechny cívky vstřiků a vykazují stejnou hodnotu. Teď už motor běží, ale hodnoty napětí zůstávají stejné, co je špatně? Nebo ukazuje počítač falešné hodnoty? Děkuji. Citovat
Freedy Odesláno 1. březen 2021 Autor Odesláno 1. březen 2021 Zkusil jsem dnes 2 diagnostiku a taky ukazuje to samý. Jedna Delphi a druha Diag. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.