Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto nestartuje,nereaguje


Linex

Recommended Posts

Zdravíčko,potýkám se s problémem takovým. Auto se pár dní zpět začalo v menších otáčkách dusit,jakoby to jelo na tři po chvilkách. Zjišťovalo se co a jak,svíčky v klidu,vstřiky se zkoušeli odpojovat aby se vyzkoušelo,jestli fakt nějaký nejede,to bylo všechno ok. Včera ráno jsem zkoušel nastartovat a dopadlo to tak,že 5minut auto nechtělo chytit,jenom kuckalo jako by šlo málo paliva,po několika minutách chytlo ale zdechlo po přidání plynu,tak jsem to nechal nastartovane aby se to trochu zahřálo a auto normálně reagovalo,akorát se furt občasně dusilo. Dnes jsem šel k autu a úplně mrtvo,jednotka nereaguje,kontrolka motoru po zapnutí klíčku svítila slabě,po chvilince zhasla a po vypnutí a zapnutí zapalování už se ani nerozsvítila. Zkoušel jsem to napojit na diag,jednotka motoru se vůbec nespojila i přes to že jsem zkusil jak PP2000 tak i neorigo Wurth,bez odezvy. Podíval jsem se do BSI a tam byla chyba viz foto.. Otázka zní.. Je jednotka po smrti nebo někde nějaký kontakt? Ještě doplním to,že jsem zapl zapalování a jak zhasla kontrolka motoru,tak ukazatel teploty vody začal furt lítat do maxima a zpět,jako by tam byl nějaký zkrat.. Děkuji za odpovědi P206 GTi rv. 2000 nemux

oLn7.png

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněno formátování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...