oni Odesláno 6. duben 2006 Autor Odesláno 6. duben 2006 a krom ty spotreby se nic nestane??ja ze bych je nechal prihnuty kdyz by to pomohlo!! Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 Hele, nějak se mi nechce číst, co je výše napsáno, tak se ptám. Kontroloval jsi ten palivovej filtr? Taky by to mohlo dělat čerpadlo. Vem si pomocníka, odělejte zadní sedačku a a? za jízdy pomocník poslouchá, jestli čerpadlo nemá divnej zvuk, když tomu okotlíš. Citovat
oni Odesláno 6. duben 2006 Autor Odesláno 6. duben 2006 no ten filtr mam koupeneja v patek ho jdu vymenit,jinak dik za tip,zkusim taky!! Citovat
Fana Odesláno 6. duben 2006 Odesláno 6. duben 2006 To čerpadlo mužeš vyzkoušet i když stojíš. Má pořát stejné otáčky takže nepotřebuješ pomocníky ! Ale přikláním se k tomu pal. filtru . Je to normální jev , když stojíš motor jede v poho. Když potřebuješ náhle přidat začne to cukat a to je známka že nemáš potřebné množství paliva... Takže bych řešil jako první ten filtřík. Jo a myslím že je v motor. prostoru někde za vzduch filtrem. Citovat
oni Odesláno 6. duben 2006 Autor Odesláno 6. duben 2006 nene ja ho mam u nadrze,jen tak si tam visi na hadickach,je to takovej velecek!!! Citovat
oni Odesláno 10. duben 2006 Autor Odesláno 10. duben 2006 tak jsem vymenil ten palivka a muzu vam rict ze z ty hadice tekl pekne hnusnej benzim a tekl z toho konce z nadrze!chci se teda zeptat jestli muze bejt nejak zasekana nadrz??a jestli moje problemy muze zpusobovat cerpadlo! Citovat
LubošK Odesláno 10. duben 2006 Odesláno 10. duben 2006 když jsem do naší staré Ochcávky I natankoval jakousi divnou naftu. Byl prosinec, zima jak sviňa a cestou z Prahy po D1 už někde za odbočkou na Benešov to začalo po přidání plynu kolem 130 km/hod cukat. Pak to cukalo stále více a více, takže když jsme se dovlekli do Humpolce, zavolal jsem service mobil, kterým přijeli dva experti - a nezjistili nic. Takže jsem se (fakticky už jen cca třicítkou na volnoběh) dovlekl v odstavném pruhu D1 až do Jihlavy, kde v tamním škodováckém servisu v pátek v cca 23:30 držel službu automechanik, který si otevřel kapotu, podíval se a po krátkém zadumání vytáhnul palivový filtr - a když mi ukázal, jaký sopel se z něj táhnul, pochopil jsem i já, v čem byl problém... A to jsem od výměny palivového filtru při předchozí servisní prohlídce najezdil ani ne 1000 km (to, zda při té prohlídce onen palivový filtr skutečně vyměnili, jak to uvedli na faktuře, však již asi jen těžko někdy zjistím). Citovat
oni Odesláno 11. duben 2006 Autor Odesláno 11. duben 2006 tak si myslim ze to bude nejaka kravina,pac se to dnes o hodne zlepsilo,ale je to porad malinecko znat!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.