ozzy56 Odesláno 16. leden 2021 Odesláno 16. leden 2021 (upraveno) tak nějak jde i ta ochrana proti reznutí z kopce i u pežotů, to co bylo u 205--406 je minulostí na druhé straně tohle místo rezne u všech aut--je to schované pod plastem a vlastně furt plné mokrého slaného bláta, chce to po 3-5 letech sundat plast. podběh, vyčistit, nakonzervovat, ideálně to udělat od nova včetně dutin aspoň spodku karoserie (podlaha, prahy, výztuže) a pak opakovat co 3 roky Upraveno 16. leden 2021 uživatelem ozzy56 pavelu96, radim.1008 a xSilver ohodnotil 3 Citovat
anton308 Odesláno 16. leden 2021 Autor Odesláno 16. leden 2021 Medvěd 308 ma 11 rokov bolo s ňou jazdené v zime v lete ma 400tisic keby som nevymenil budíky co majú 600 tisíc Citovat
anton308 Odesláno 27. březen 2021 Autor Odesláno 27. březen 2021 (upraveno) Dobre rano dneska som stretol v meste tuto308 ma hrdzu tam kde ja bola to vyrobna vada ? Akebo ako ? Upraveno 27. březen 2021 uživatelem anton308 Citovat
MJSytic Odesláno 27. březen 2021 Odesláno 27. březen 2021 Není to výrobní vada. Někdo se o to zkrátka nestaral. anton308, radim.1008 a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.