Pacho69 Odesláno 1. říjen 2020 Odesláno 1. říjen 2020 V osvětlení RZ mi nesvítí jedna žárovka. Vždy ale stačí klepnout na kryt a rozsvítí se. Je tam něco vyklepané nebo zoxidované či vyrezlé. Z venku jsou v krajích otvory, ale nevím co je v nich, jestli se vycvakává nebo vyšroubovává, není tam nic vidět. Neumíte mi někdo poradit, jak se do osvětlení dostat? Nemůže to přece být extrémně komplikované, přeci se tam občas může měnit žárovka. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. říjen 2020 Odesláno 1. říjen 2020 strcis sroubovak zapacis a vycvaknes Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.