Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: pigi.jakub

Ahojte lidi prosimvás sundávali jste už někdo zadní nárazník na peugeot 406 break???potřeboval bych si tam nainstalovat parkovací senzory..Děkuju za rady

a kolikpak koštujou takový parkovací senzory, snad ne jako parkpilot v ukázce( 2400.)

Odesláno
Původně zaslal: pigi.jakub

Ahojte lidi prosimvás sundávali jste už někdo zadní nárazník na peugeot 406 break???potřeboval bych si tam nainstalovat parkovací senzory..Děkuju za rady

kdyz se k tomu vecer dostanu, napisu ti navod ;)

Odesláno

kdyz uz se tady o tom bavite,muzu poprosit o navod jak sundat predni naraznik na 306 a jak je to s naraznikama starsi a novejsi rady??jdou z novejsi na starsi??diky moc!!

Odesláno
Původně zaslal: oni

kdyz uz se tady o tom bavite,muzu poprosit o navod jak sundat predni naraznik na 306 a jak je to s naraznikama starsi a novejsi rady??jdou z novejsi na starsi??diky moc!!

U mně ho sundám tak ,že když si lehnu pod auto tak na každé straně nárazníku (u vrchu) mám 3 matky které vodšroubuju a voddělám nárazník nic víc:mrk:roker

Samozřejmně pokud máš ještě zespodu nárázníku takové 3 packy (od nárazníku)přišroubované

tak je třeba taky vodšroubovat:papa

[upravil dne 29.3.06 chuck11]

Odesláno

par lidi mi uz rikalo ze maj jinej tvar,vice zaoblenej tak prej kvuli tomu!!!ja se chystam zmenit predni optiku a tenhle naraznik s mlham kulatejma by byl super!!

Odesláno

tak puvodni dotaz znel na sundani zadniho narazniku u 406 break,

tedy zkracene :

uvolnit tesneni patych dveri, povolit vsechny srouby plastoveho oblozeni u hrany kufru a odcvaknout a vyndat spodni cast oblozeni zadnich sloupku, pak vyndat ty plastove prihradky na prislusenstvi, pak sundat tapecirunk na bocich kufru, aby ses dostal k uchyceni narazniku, dale odsroubovat a vyndat ventilaci kufru v pravem zadnim rohu kufru, zvenku auta povolit srouby drzici plastove podbehy kol a povolit srouby ktere spojuji naraznik s blatnikem. Pod autem povolit srouby ktere prichycuji naraznik k podvozku a pak ve finale zevnitr kufru povolit zbyvajici srouby ( celkem sest ) S pomoci druhe osoby uvolnit naraznik a sundat ho z auta Montaz je opacnym postupem

Odesláno
Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: zbrojnoš

viděl jsi tam i to denní svícení za 600 Kč? To by bylo dobrý, zvláš?, když teď chtějí svítit celoročně.

Podívej se na TOHLE:papa:papa:papa

to je to co mam v aute ;):D

Odesláno

Kvůli montáži parkovacích senzorů se narazník na breaku sundavat nemusí. Dokonce se to mnohem lépe dělá na autě než na samotném nárazníku.

Hlavní jednotku umísti na levou stranu, sloupkem tam vede nahoru do 5-tých dveří svazek ve kterém je zpátečka. A jestli si to dobře pamatuji tak někde pod světlem se dají kabely od senzorů protáhnout dovnitř auta.

A tady je modul pro denní svícení o něco levnější a pro členy clubu je i sleva:

http://www.autotop.cz/index.php?node=ATCLIGHT-xx

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: zbrojnoš

viděl jsi tam i to denní svícení za 600 Kč? To by bylo dobrý, zvláš?, když teď chtějí svítit celoročně.

Podívej se na TOHLE:papa:papa:papa

to je to co mam v aute ;):D

Na kolik tě přišli součástky:papa:papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...