Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Po roce vlastneni auta uz me to taky zacalo sr.....Rozdelal jsem cely stredni panel a dal ho pryc pak se teprve dostanes k cidlu.Vytahl jsem konektor z cidla(mimochodem sel moc zlechka),ktrery je schovany v gumovem obalu rucni brzdy.Vzal merak a zjistil,ze je cidlo ok.Zkusil nastartovat a vse naraz fungovalo!Tak jsem pro jistotu vystrikal kontakty a slozil zpet.Zabralo mi to 2 hodinky a mam usetrenych 115 za spinac a vse funguje:mrk:papa

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tato chyba je opravdu jenom a jenom v tom ze je vadny spinac pod rucni brzdou. Nema na to vliv natazeni rucky nic proste je spatnej ten koncak. Vymenit a je klid. Ja ho jenom promazal a dalo mi to cca 6 mesicu klid ted uz mi to dela zase... Az se naser.... tak ho vymenim :c)

Odesláno
Původně zaslal: mitch.mb

Tato chyba je opravdu jenom a jenom v tom ze je vadny spinac pod rucni brzdou. Nema na to vliv natazeni rucky nic proste je spatnej ten koncak. Vymenit a je klid. Ja ho jenom promazal a dalo mi to cca 6 mesicu klid ted uz mi to dela zase... Az se naser.... tak ho vymenim :c)

Tak zobrazuje to něco na displeji nebo je to rozsvicenim těch kontrolek abs+vykřičník?

Odesláno
Původně zaslal: Michal.B

Původně zaslal: mitch.mb

Tato chyba je opravdu jenom a jenom v tom ze je vadny spinac pod rucni brzdou. Nema na to vliv natazeni rucky nic proste je spatnej ten koncak. Vymenit a je klid. Ja ho jenom promazal a dalo mi to cca 6 mesicu klid ted uz mi to dela zase... Az se naser.... tak ho vymenim :c)

Tak zobrazuje to něco na displeji nebo je to rozsvicenim těch kontrolek abs+vykřičník?

pise to \"break fluid level low\" na velkym displeji. Zadna kontrolka nesviti.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

V tomhle vlákně se tak nějak řešilo, za co všechno může spínač kontrolky ruční brzdy. Tak se optám tady. Dnes mi najednou přestala svítit kontrolka ruční brzdy, resp. kontrolka funguje (při zapnití klíčku se rozsvítí), když zatáhnu ručku, nic. Bude to asi čidlem, že jo? Nebo by moh být pes zakopán ještě jinde?

Odesláno

Jen mě napadlo, když se budu na ten spínač chtít podívat, musím nutně demontovat celý ten středový panel? Jestli by nestačilo jen uvolnit spodní šrouby a ten panel nedzvednout? Vím, že se to tu popisovcalo v jiném vlákně, jak to rozebrat, ale napadlo mě, jestli nemá někdo zkušenost s úspornějším přístupem. ten spínač je někde až na podlaze vozu, tak by se to možná mohlo podařit jen zvednout a nedemontovat úplně včetně připojení, topení atd... ??

Co myslíte??

[upravil dne 18/7/08 kupák]

Odesláno

No nevim to mozna nepude i kdyz muzes to skusit ale nevim nevim skus vydloubnou vedle rucky ja mam vypinani airbagu a pak kaslicky na mince tak to skus vydloubnout estli tam bude videt nevim ale asi mozna nee

Odesláno

No zkusit to můžeš, ale je tam tak blbej přístup,že bych to raději oddělal a po zjištění závady buď složil nebo preventivně vyměnil.Tolik práce to nedá:)Zručný nemá za hodinku co dělat:)

Odesláno
Původně zaslal: Zipík

Zručný nemá za hodinku co dělat:)

Tak já si to stopnu a uvidím, jak jsem na to se zručností. :))

Asi na to o víkendu kouknu. Kontrolka na ručku reaguje jen sporadicky, asi bude v háji spínač, nebo je tam blbý kontakt. Zrovna včera, když jsem otvíral bránu při vystupování nesvítila, když jsem se vrátil , svítila. po zkusmém zatažení ručky v garáži už zase ne. nereaguje to ani na \"odborné pokusy\" jako je prudké zalomcování ručkou, či poklepání na panel... :))

A trochu offtop: psal jsem tu o padajícím tachometru a fakt jsem vyzkoušel, že když spadne, já podřadím na 4, otáčky nechám klesnout na 1200-1300, na chviličku (max 1s) prudce přidám plyn, tak 9x z deseti pokusů se to hned chytne.

Asi bude omletý kolečko a při tomhle úkonu se na něj asi něco víc přitlačí a chytne se to. Na ostatní kvalty to nefunguje. :myslim

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Tak jsem vymněnil spínač ruční brzdy a kontrolka svítí, jak má. Zatím. Dalo to asi hodinu práce a středový panel jsem celý nevyndával.Vyšrouboval jsem jen uchycení pod předním popelníkem, vyšrouboval uchycení vzadu po stranách a vycvaknul z panelu rádia, opatrně nadzvedl vzadu asi o 20 cm, nadzvedl gumu, co je kolem páky ruční brzdy a povolil lanko ruční brzdy co to šlo, jen aby zůstalo chycený. Pak jsem páku zatáhl naplno a spínač vymněnil. potom obrácený postup. :)

Jen mě zarazilo, že uchycení ruční brzdy ke skeletu karoserie bylo provedeno krom tuším 4 šroubů také dvěma svary, takže \"natvrdo\". To je normální?? Foto jsem nepořídil, já hňup.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...