chuck11 Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 To musela tisknout nějaká blondýna,jinak to není možné:D:D:D Citovat
Bohouš Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Co se vám na tom nezdá ??? Kdy? to pletivo je tak hustý, že pokud jsou zavřený dveře, tak to nemůže vůbec větrat......:D:D Citovat
chuck11 Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI Co se vám na tom nezdá ??? Kdy? to pletivo je tak hustý, že pokud jsou zavřený dveře, tak to nemůže vůbec větrat......:D:D Jo je fakt hustý je to vidět na tom přiblížení:D:D:D:D Citovat
Marda106 Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Tak to je drsny no tak mozna je mezi tim pletivem ale neco neviditelnyho co zabranuje prutoku vzduchu proto musi byt otevreny :D:D:D:D Citovat
Netopýrka Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 treba je to pletivo zataveny do skla :D Citovat
Aluška Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Asi ten sklad tak mohutně přestavovali, že zapomněli na to, že už nemají zdi ze skla, ale jen drátěné :D :D . Citovat
Trundik Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 Moje žena na to přišla, dveře jsou otevřeny, protože jsou čerstvě natřeny. Správně by tam mělo být \"dveře jsou otevřeny kvůli odvětrání barvy\". Asi si to někdo zkrátil. Citovat
Tommy306 Odesláno 28. březen 2006 Odesláno 28. březen 2006 no myslím, že ty dveře mají fšude dokola dost místa na odvětrání ikdyž budou zavřený Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.