MJSytic Odesláno 4. září 2020 Odesláno 4. září 2020 Měl bych prosbu. Nerozebíral jste někdo obložení kufru u SW? Návod mám. Kryt sundám, šrouby povolím, ale zaseknu se na tom, že nevím, jak sundat ten "háček" a celkově nevím, jak to demontovat. Drží to jak přibitý 508-sw.pdf Citovat
HonzaZ Odesláno 4. září 2020 Odesláno 4. září 2020 Matně si vzpomínám když jsem se s tím pral, tak je potřeba vycvaknout ten čtvereček a potom nějakým zahnutým drátem ve vzniklém otvoru odehnout dovnitř ty packy a tím to uvolnit. Aspoň tak si vzpomínám. Je to hrozná konstrukce a ten háček stojí pomalu pětikilo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.