Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 - díly...


oddie

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

No tak jsem zjistil, že potřebuju zadní nápravu a to docela súrně. Docela lituju toho, že jsem jí od oddieho nevzal. Jinak jestli by se nenašel někdo, kdo by měl čidlo na zpátečku, ale do tý nový převodovky(1.9D), která má zpátečku jako škoda 120. Takže jestli někdo má zadní nápravu ve slušným stavu (na P205) tak se ozvěte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a aby toho nebylo málo, tak by se mi hodily přední tlumiče v dobrým stavu, kdyby náhodou někdo měl spodní ramena na předek, ale musej bejt použitelný. Sám bych mohl nabídnout všech 5 dveří na 205tku v bílý barvě. Pátý dveře mají jednodírový uchycení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jsou teda bez zrcátka a tapecírunku, vlastně kecám, obojí ještě někde najdu, ale není to zkompletovaný. Jsou to ale ty velký hranatý zrcátka(starší model. A cenu bysme nějak dohodli myslím tak mezi 3 a 4 stovkama. Bral bych od někoho pátý dveře¨, ale dvoudírový uchycení a komplet i s tím pindíkem co z něj stříká voda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nutně bych potřeboval sehnat zámek do zadních dveří i s klíčem. Jenom čekám kdy se mi do odemčenýho auta někdo vkrade.

Oddie není to tak dlouho co jsem od tebe získal poční zámek, neměl bys ještě zadní s toho samého auta, myslím sestřina ?? Už teď má můj třídvéř dva různé klíče ... helou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...