Sedlous Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 šikulka... akorát sem nepochopil o co se snažil??!! Citovat
Marda106 Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 Asi si ho pozvu taky potrebuju neco upravit :D:D:D:D Citovat
chechet Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 vypada to, ze mel kously dvere a nesly otevrit... ale roztrh to teda brutalne... magori rumunsti... oprava bude asi stat vic nez cela moje kara ... Citovat
Sedlous Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 já myslim,že to nebyli rumuni ale italové ) Citovat
Fx Odesláno 20. březen 2006 Odesláno 20. březen 2006 Naka takova verbez to bude, no... Ale opravari dobry, k nim budu davat do servisu 406:D Citovat
Holly Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Jsou to paka rumunský, žádní italové. V liště běží kurs k euru a Romanescu taky není zrovna italský jméno. Citovat
Bohouš Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 tomu říkám oprava.....hezky hrubou silou :D:D Citovat
Gotrek Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Klasika... kde nepomůže násilí, pomůže ještě větší násilí... : Možná by mi srovnali to co mi zbylo z auta... Citovat
oni Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 takovy lidi me dokazou akorat vytocit a vubec to se znazil jako o co? Citovat
rybízek106 Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 taky jsem nepochopil a co jim slo...muze mi to nekdo prelozit?diky.. Citovat
rimmer Odesláno 21. březen 2006 Odesláno 21. březen 2006 Původně zaslal: chechet vypada to, ze mel kously dvere a nesly otevrit... ale roztrh to teda brutalne... magori rumunsti... oprava bude asi stat vic nez cela moje kara ... mozna nebyl natolik chytry, ze tam vlezl spolujezdcovyma dverma...volil drazsi variantu ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.