MJSytic Odesláno 20. březen 2020 Odesláno 20. březen 2020 Přešel jsem na "AKU", takže prodám dosavadní nářadí. V záruce už není, ale moc toho nenadělal a funguje bez problémů Kompletní balení. Původní cena 799,- Prodám za 399,- + flaška pneu oleje zdarma.
KoudaK Odesláno 21. březen 2020 Odesláno 21. březen 2020 Bych to vzal... Ale kdy mi se uvidíme... Vydrží to do srazu?
MJSytic Odesláno 21. březen 2020 Autor Odesláno 21. březen 2020 Myslíš do Vánočního? Dříve asi žádný nebude Třeba by to někdo přiblížil/dovezl. Já pojedu Brno až duben/květen, pokud bude odvirováno
MJSytic Odesláno 26. březen 2020 Autor Odesláno 26. březen 2020 Přišel známej, že ho bere, tak se @KoudaK omlouvám a doufám, že na mě nezanevřeš
Recommended Posts
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.