Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Braking system faulty


Atreycz

Recommended Posts

Dobrý večer, teď o víkendu se mi stala nemilá věc. Na autě se během jízdy zobrazila série několika chyb. Na displeji v první řadě svítí Braking system faulty, potom také ESP/ASR system faulty, ABS braking faulty, Depollution system faulty, Sidelamp bulb(s) faulty - to jen někdy a Airbag(s) or pretensioner seat belt(s) faulty. Auto jinak jede normálně, občas se mi zdá, že jde hůř posilovač řízení. Občas se mi stalo, že se na pár sekund rozsvítila kontrolka ABS, ESP / ASR možná že ještě nějaká, ale to bylo jen opravdu na mžik, že si nešlo všeho všimnout. Dnes jsem byl za svým automechanikem, proběhla kontrola pojistek a napojili jsme auto na diagnostiku. Z diagnostiky došel k závěru, že je špatná komunikace  s řídící jednotkou ABS. Chtěl bych se zeptat, zda s tímto nemá někdo přece jen větší zkušenost, protože můj mechanik je spíš na koncernová auta. Děkuji

0.jpg

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prever este funkcnost alternatora / dobijania - stabilitu napätia naprazdno s vypnutymi el. spotrebicmi a aj stabilitu napätia so zapnutymi el. spotrebicmi (svetla, ohrev zadneho okna, ohrev sedadiel, klimatizacia, radio) a potom pri tej vysokej stabilnej zatazi skus co s napätim spravi zvysenie otacok a nasledny pokles spät na volnobeh a co s tym spravi ak potocis volantom a zvysi sa odber kvoli posilnovacu riadenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...