Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

hmm do te nasavaci trubky se snih hodne tezko dostane, je totiz schovana za naraznikem a kolem je dost krycich plastu, no je to divny ze by byl vzduch filtr mokrej, mluvime teda o te originalni vlozce v krabici vedle autobaterie ? Mas zespoda dobre nasazenou tu nasavaci hadici, jedina moznost by byla ze by tam chybela a dostal by se tam tak bordel ze silnice, kterej obcas strikne az do motoru

Odesláno
Původně zaslal: pigi.jakub

Jo přesně ten filtr.Já jsem dosti důkladně vystříkával auto na vapce dutiny...Mohlo to bejt tím??

v tom pripade je to jasne, to bude ono, jak jsi to strikal zespodu, dostalo se to nejakym zpusobem az pod naraznik za svetlo, kde je vyvedena nasavaci trubka, ktera je ruzne zatocena, takze tam asi zustala nejaka voda a tu si pak motor nasal

  • O 5 týdnů později...
Odesláno

Ja jsem ted menil olej a zaroven i filtry a ve vzduchovem jsem mel vyschle bahno:(.Budu se muset podivat kde to saje.Jenze se musi sundat ten kryci plast ktery je i kolem kola:(Nevite nekdo jak na to?

[upravil dne 14.4.06 Zipík]

Odesláno

Zipik: Jak by na to - plastovej podbeh odsroubovat, vyndat hadicky/draty z drzaku a sundat ten plast, zadna veda na tom neni...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...