jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 (upraveno) Ahoj, někteří, kdo jste na Facebooku v 508 skupině, tak to víte už dlouho, ale přesedlal jsem z 307 (oranžovej kombík plnej audia složenej úplně k zemi ) na 508 GT, 307 zůstává jenom na srazy. 508 je klasický GTčko, jako každý jiný a má chybý, jako každá jiná 508 = nefunguje ani jeden výhřev předních sedaček. Co se týče výbavy, tak plně dostačující pro všechno, co potřebuju, vesměs mi chybí jenom 4 zóna. Jezdím v Liberci, takže mě můžete potkávat hlavně tu. Najeto cca 280k km Do budoucna: Výměna oleje v automatu a dodělat tažný. Upraveno 15. listopad 2019 uživatelem jiriczek Rikic339, pavelu96, Davidak79 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
pavelu96 Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 Tak to jsem zvědavej, jestli Tě někde potkám... Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 Olej to mělo meněnej, někdy kolem těch cca 80k km nazpět noo, takže čím dřív tím lip Citovat
Guest StibTo Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 Tak s tímhle nájezdem už jistě na nějaké mouchy nárok má Nebojíš se motoru - turbo a podobně? Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 Motor je už druhej. turbo původní, ale druhá už je i panorama a přední světla. Čelní sklo asi třetí už. Takže je toho víc. Citovat
brutall Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 To je 2.2 hdi? Asi jo. Co bylo původnímu motoru, že se měnil? Citovat
radim.1008 Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 před 15 minutami, jiriczek napsal: Motor je už druhej. turbo původní, ale druhá už je i panorama a přední světla. Čelní sklo asi třetí už. Takže je toho víc. Vypadá pěkně, co to má za sebou? Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 Vstřik pálil pořád na jedno místo, takže praskl válec a pak se s tím ještě chvíli jelo, takže to poškrábalo hlavu, nebo něco v tom smyslu. Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 před 1 minutou, radim.1008 napsal: Vypadá pěkně, co to má za sebou? Motor viz nad tím. A za panoramu, čelní sklo a svetlo muže jeden šikovný kamínek. Citovat
radim.1008 Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 před 1 minutou, jiriczek napsal: Motor viz nad tím. A za panoramu, čelní sklo a svetlo muže jeden šikovný kamínek. To spíš kousek skály, ne? Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 Nejel jsem s tím já, ale taky se přikláním se taky k variantě kousku skály Citovat
MJSytic Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 Gratuluju k 508 Podle popisu už má taky odmakáno, tak by zasloužila klídek a klubáckou péči Jestli mají všechny 508 nefunkční vyhřívání, tak jsem rád, že mám tu, kde to funguje Možná je to ale jen v těch vypečených konektorech pod sedačkou, ne? A když vidím ten nájezd, jak je to s FAPem? Už byl měněný? Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 Konektory jsou ok, pojistky taky a fap původní. Regeneruje mi každých cca 700-1000km Citovat
MJSytic Odesláno 14. listopad 2019 Odesláno 14. listopad 2019 Dobrý Asi jezdila štreky. To pak ten FAP vydrží nesmysl Citovat
jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 S oranžovou audio bestií pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.