Jump to content
Djmaxtn

Parkovaci sensory a RD4

Recommended Posts

Ahoj ve spolek, nevite prosim jak nastavit palubni displej/ ECU na 407 typ RD4 (rok 2005) aby se pri coufani zobrazil jak na fotce?

Zatim jen pipa ... Auta je vybaven parkovacima cidlama z vyroby

12011790.jpg

Edited by Djmaxtn

precetl nekde na netu ze zalezi spi na radio nez na displej, psali ze auto musi mit ORIGINAL HF. Sice v tom nevidim zadnou souvislost mezi tohle a HF, ale vice lidi to potvrdili, ze ty co nemaji HF v ORIGO tak tuhle funkci nemaji. Vis neco o tom?

To je nesmysl. HF je o něčem jiném a samozřejmě je na něj potřeba radio, které HF podporuje a jednotka HF, která se fyzicky umisťuje zespoda odkládací schránky. Funkce zobrazení park. senzorů se povoluje v BSI a v displeji. Samozřejmě pomocí dia. Vím to z vlastní zkušenosti. Se starým displejem nešlo zobrazení povolit, s novým bez problémů.

Môžem potvrdiť čo píše HonzaZ. Svojho času som menil oranžový displej na 407 pretože mi tmavol po zahriatí. Na pôvodnom displeji sa pri cúvaní nič nezobrazovalo. Vymenil som ho za farebný malý použitý displej z iného auta. Nič som v diagnostike nekonfiguroval, mal som informáciu, že ten displej zobrazuje cúvacie senzory a je nastavený na duálnu klimatizáciu. Po zapojení všetko fungovalo vrátane zobrazenia cúvacích senzorov. Takže to určite nie je nastavením rádia ale samotným displejom. V aute som pred ani po výmene nemal HF sadu a ani nebola súčasťou rádia.

Edited by AnotherOne

Diky za info, muzu se ptat jaky BAREVNY displej jsi koupil? model nebo vyrobce ? Z jakyho auta jsi ho vzal? na 407 displeje jsou jen monochromaticke ne? nebo existuje barevny displeje na 407? dekuji

HonzaZ, muzu se ptat jak jsi to povolil pres Dia? mam Lexia Diagbox. Kde se da ty nastaveni najit? musit povolit v BSI I na DISPLEJI? Staci mi nazev polozek ( nastaveni ) diky

Djmaxtn, určitě se musí povolit v displeji. V BSI si teď nejsem jistý, tam se určitě povoluje parkovací asistent, ale zda se zobrazením si už nevybavuji. Položka konfigurace ruční.

Vagi, asi nemáš zobrazení povoleno v konfiguraci.

OK, dík za info :super Já jen, že v nastavení rádia jsem nic nenašel, tak jsem si myslel, jestli není třeba skryté menu, které by některé funkce povolilo. :)

Edited by vagi

před 1 hodinou, Djmaxtn napsal:

Diky za info, muzu se ptat jaky BAREVNY displej jsi koupil? model nebo vyrobce ? Z jakyho auta jsi ho vzal? na 407 displeje jsou jen monochromaticke ne? nebo existuje barevny displeje na 407? dekuji

Existuju aj farené displeje ja som mal ten svoj z 407 coupe. Vyzerá takto: