Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Takhle to nevypadá špatně, ani jsem si nevšiml, že ho tam maj a to jezdim každej den okolo do práce. Pokud bys něco chtěl k tomu auti blíž tak se ozvi a já se tam můžu stavět.:papa:papa

Odesláno

Tak jsem se dneska byl podívat v tom bazaru a auto nikde, tak se ptám majitele kdeje a prej, že nějak špatně startovalo tak ho dali do jednoho servisu na seřízení. Naštěstí majitel tý opravny je můj kámoš tak jsem tam zajel na prohlídku toho auta. No řeknu ti to auto mělo nějaký prase, ve vnitř jako na hnojišti, propálený sedáky, všude špína, kastle neni orezlá, ale je ze všech stran omlácená a navíc auti bylo bouraný na zadek a neni pořádně srovnaný, dokonce nesedí ani výko kufru, je tam pěkná mezera. Motor podle zvuku vypadá pěkně ulítanej. Takže celkově hrůza a děs, rozhodně nebrat, je to šrot.:bojim:bojim:bojim

Dneska mi řikal kámoš, že prej jeden maník unich v práci taky prodává 405 Mi16, červená barva, údajně rok 94, elektrony a chce za ni 35 tis. Pokud bys měl zájem můžu se poptat dál.:papa:papa:papa

Odesláno

Tak jsem se dneska byl podívat v tom bazaru a auto nikde, tak se ptám majitele kdeje a prej, že nějak špatně startovalo tak ho dali do jednoho servisu na seřízení. Naštěstí majitel tý opravny je můj kámoš tak jsem tam zajel na prohlídku toho auta. No řeknu ti to auto mělo nějaký prase, ve vnitř jako na hnojišti, propálený sedáky, všude špína, kastle neni orezlá, ale je ze všech stran omlácená a navíc auti bylo bouraný na zadek a neni pořádně srovnaný, dokonce nesedí ani výko kufru, je tam pěkná mezera. Motor podle zvuku vypadá pěkně ulítanej. Takže celkově hrůza a děs, rozhodně nebrat, je to šrot.

Tak Freedy díky za recenzi,jseš moc hodnej,brachovi jsem ted sehnal MI16 v plný vybave za 20000kč a shaním díly.Potřeboval bych jenom přední narazník jinak je to nadhera(cena po dohodě od znameho).Tak se mi docela líbila a chtěl jsem vědet co je tam za problik.Ještě jednou VELKÉ DÍKY FREEDYMU!!:super:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...