Naahk Odesláno 22. červenec 2019 Odesláno 22. červenec 2019 Zdravím. Chci se zeptat jestli máte někdo zanešenou (černou) koncovku od výfuku. Dnes jsem byl v servise a oznámili mi že mě čeká výměna DPF filtru protože je prý nefunkční. Diagnostika nic neříká, auto si nestěžuje a pravidelně vypaluje. Snaží se ze mě vytáhnout prachy nebo je fakt po něm. Díky. 1,6 84kw Citovat
krtek 2 Odesláno 22. červenec 2019 Odesláno 22. červenec 2019 (upraveno) no uz prepusta nato tam ten DPF je aby to zadrzal Upraveno 22. červenec 2019 uživatelem krtek 2 Citovat
Naahk Odesláno 27. červenec 2019 Autor Odesláno 27. červenec 2019 Aha, takže se nedokáže sám diagnostikovat že stojí za prd jo? Už tady někdo měnil filtr DPF? Mám najeto jen 111 tis. km Citovat
radim.1008 Odesláno 27. červenec 2019 Odesláno 27. červenec 2019 Po kolika km probíhá regenerace? Kolika procentní zanešení filtru ukzovala diagnostika? Jo a byla origo? Že by byl ve 110tis.km po smrti? Taky mám koncovku černou, nájezd 132tis.km, regenerace po 480km, zaplnění cca 30% a teď čerstvě po emisích s kouřivostí 0,05. Limit je 0,5. Citovat
Naahk Odesláno 27. červenec 2019 Autor Odesláno 27. červenec 2019 Diagnostika ukázala 27 % zanešení, vypalování cca po 500 km. Emisemi jsem před půl rokem prošel úplně v pohodě. Jsem rád za tvou odpověď Radime. Dost mě to uklidnilo, už jsem chtěl auto prodávat ale lepší jsem zatím neměl. Citovat
radim.1008 Odesláno 27. červenec 2019 Odesláno 27. červenec 2019 (upraveno) Až nedosáhne regenerace dá ti vědět na displej hláškou. Už mi to v zimě jednou hodilo. Prozraď kde ti řekli, že když je černá koncovka výfuku, tak je FAP na výměnu? Upraveno 27. červenec 2019 uživatelem radim.1008 Citovat
Naahk Odesláno 27. červenec 2019 Autor Odesláno 27. červenec 2019 Tuhle hlášku už jsem měl loni v zimě, tak jsem to pořádně projel a zatím klid. Byl jsem ve firmě FAST Šumperk. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.