rkhl Posted May 23, 2019 Posted May 23, 2019 Dobrý den, mám P3008 z roku 2010. Model s xenonovými výbojkami. A mám dotaz. Pokud zapnu pouze obrysová světla, tak mi svítí pouze vzadu. vpředu nic. To asi není správně? Nyní mi to funguje tak, že v poloze 0 se mi automaticky po nastartování rozsvítí 3, v poloze auto se rozsvítí v noci 2, při světle 3, v poloze obrysová mi právě svítí pouze vzadu, vpředu nic a v poloze potkávací svítí vždy 2. Na žárovky jsem tam koukal, je tam P21/5W a vypadají ok. Quote
jarokare Posted May 23, 2019 Posted May 23, 2019 Obrysový světa musí svítit i přední , takže ty dvouvláknovky vyměň , i když vypadají O.K. Quote
rkhl Posted May 26, 2019 Author Posted May 26, 2019 (edited) Děkuji, jsem blbej já, myslel jsem, když nesvítí ani jedno, že to není žárovkami. Měl jsem to nejprve zkusit. Edited May 26, 2019 by rkhl Quote
Bohumil Posted August 12, 2019 Posted August 12, 2019 (edited) Pro rkhl : Mám taky model s xenonama, po stratu svítí obrysová světla + denní svícení, žárovka na pozici 3. Je dvuvláknová. Měl jsem vypálené vlákna 21W v obou světlech, tak jsem jezdil jen s obrysovkama. Zajímavé, že na STK (2x) to nikomu nevadilo. Asi budeš mít vypálení vlákna 5W Edited August 12, 2019 by Bohumil Quote
Bohumil Posted September 19, 2019 Posted September 19, 2019 (edited) Ještě může být vadná patice. Včera jsem se s tím nimral, protože v pravém světlometu mi přestalo svítit denní svícení, Narval jsem ruku zezadu do světla, po chvíli se mi podařilo vyndat patici se žárovkou, žárovka byla ok, dal jsem jí do patice a denní 21W vlakno nešlo, pomlel jsem s ní a svítilo. pohnul jsem s ní a zhaslo, Přihnul jsem opatrně dotykové plíšky v patici a bylo to furt to samé. Nevíte prosím někdo kde se dá objednat nová patice? Snad to pak bude ok. Edited September 24, 2019 by Bohumil oprava textu Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.