Berkoff Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Ahojtě, umíte někdo sehnat misky zadních pružin, uložení pružin prostě, na zadní nápravu na P406, Sedan, benzín, RFN? Našel jsem to na netu ale všude nedostupné. případně neválí se to někomu z vás doma? nebo pokud jste to někdo měnil, v jakém byli stavu? Auto je z roku 2001 a předpokládám že to bude po smrti, zatím jsem nerozebíral. Quote
krtek 2 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 (edited) teraz som menil(pruziny) , misky boli v celku ok ,su z gumy , len jedna bola trochu naseknuta ta vrchna , spodnym nic nebolo auto z podpisu Edited May 8, 2019 by krtek 2 Quote
čakom Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 To co mas na obrazku jsou misky pod prutiny na zvyseni auta. Delaji se ve dvou variantach 20mm a 30mm. Quote
Berkoff Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 před 16 hodinami, krtek 2 napsal: teraz som menil(pruziny) , misky boli v celku ok ,su z gumy , len jedna bola trochu naseknuta ta vrchna , spodnym nic nebolo auto z podpisu No a nechal jsi je tam, nebo jsi dával nové? Čakom: aha, ted už to chápu. Díky, mi nedocvaklo že i 406 se takhle tuní Quote
krtek 2 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) nechal som stare ,nic tomu v podstate nebolo menil som to tak ze som nove ani nemal Edited May 9, 2019 by krtek 2 Quote
Berkoff Posted May 9, 2019 Author Posted May 9, 2019 Ok. Díky, udělám to asi stejně, protože sehnat ty gumy je fakt na palici. Quote
čakom Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 Když jsem měnil pružiny tak jsem taky nechával starý. Jsou z gumy. Slouží jen k tomu aby pružina nebyla uložena kov na kov. Nech tam ty starý nic jim nebude. krtek 2 1 Quote
krtek 2 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 (edited) ak by si ich fakt potreboval kupis v pezote jedna asi 6euro a druha 8 euro tu mas kody 5164 33 dva kusy 5165 27 dva kusy Edited May 9, 2019 by krtek 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.