Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted

Ahojtě, umíte někdo sehnat misky zadních pružin, uložení pružin prostě, na zadní nápravu na P406, Sedan, benzín, RFN? Našel jsem to na netu ale všude nedostupné. případně neválí se to někomu z vás doma?

nebo pokud jste to někdo měnil, v jakém byli stavu? Auto je z roku 2001 a předpokládám že to bude po smrti, zatím jsem nerozebíral.

gumy.jpg

Posted (edited)

teraz som menil(pruziny) , misky boli v celku ok ,su  z gumy ,

len jedna bola trochu naseknuta ta vrchna , spodnym nic nebolo 

auto z podpisu 

Edited by krtek 2
Posted
před 16 hodinami, krtek 2 napsal:

teraz som menil(pruziny) , misky boli v celku ok ,su  z gumy ,

len jedna bola trochu naseknuta ta vrchna , spodnym nic nebolo 

auto z podpisu 

No a nechal jsi je tam, nebo jsi dával nové?

 

Čakom: aha, ted už to chápu. :) Díky, mi nedocvaklo že i 406 se takhle tuní :)

Posted

Když jsem měnil pružiny tak jsem taky nechával starý.
Jsou z gumy. Slouží jen k tomu aby pružina nebyla uložena kov na kov.
Nech tam ty starý nic jim nebude.

Posted (edited)

ak by si ich fakt potreboval kupis v pezote 

jedna asi 6euro a druha 8 euro 

tu mas kody 

5164 33   dva kusy

5165 27 dva kusy

Edited by krtek 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...