Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodací lhůta Rifter


perito

Recommended Posts

V 17. 7. 2019 at 20:29, radous007 napsal:

zdar tak ja objednal a zaplatil  14.3.2019  long Gt-line  EAT8  a dnes my řekli že nejsou převodovky  nebo tak nějak. V Pondělí jedu navštívit prodejce tak uvidím.

Tak že  doba dodání prodloužená z 30.8.2019 na 30.10.2019 to už by mělo být vše ok.ale není to prý 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni. Asi to sem úplně nezapadne, ale krátím si čekání na auto.

Tak jsem si vyhledal prodeje Rifterů za první pololetí, když se nám už ty dodací lhůty prodlužují. Vychází to ale ze statistik ministerstva dopravy a Sdružení dopravců automibilů. Takže se to týká zaregistrovaných aut, čili na značkách. Otázkou je kolik takových aut je v majetku prodejců. Celkem bylo za pololetí v ČR zaregistrováno 128498 nových osobních aut, z čehož Peugeotu se týká 6233 aut. Rifterů je z toho 839. Z tohoto počtu je pak 231 na benzín a 608 na naftu. Kdyby to někoho zajímalo, tak Rifter patří do obchodní třídy B-MPV.....(jsou tři - B, C a E)

Tak si říkám jak se va čísla změní ve druhém pololetí, ale to se budeme muset nechat překvapit.....  ale myslím si, že by mohla být vyšší....

Co si o tom myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ejik napsal:

A čo ti rekly jako duvod ? Vyjednal si si dávkou kompenzaci za cekani

Jezdím tam už delší dobu na servis a při koupi nového riftera jsem dostal vic jak 25% slevu tak ze sem nic zatim po nich nechtěl. Ale uvidím jak se to bude vyvíjet dál.

Důvod nejsou eat8 a sedačky do druhé řady 1+1+1 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek a nepiš dva rychle za sebou, použij EDIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak objednáno na začátku unora a manuál dorazil včera. Spolu s mým autem dorazil i jeden GT line s automatem a ten byl objednaný už v listopadu :D docela dlouhá doba. Ale nemohu přijít na to jak zprovoznit nezávislé topení na tu dálku... nevíte někdo postup? umím si to naprogramovat v počítači, ale na ovladač mi to nefunguje. Kdyby měl někdo tip tak budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi poštěstilo jet kolem dealera a mají nového ochotneho zaměstnance... Takže u nás update na zadáno do výroby (obj. začátek května) a pokusili jsme se o změnu konfigurace (doplnění), to je prý tak 50:50, jestli to bude nebo ne (sice tomu úplně nerozumím, když si ještě nestáhli auto do výroby), ale necháme se překvapit. :) Teď otázkou, kdy se prehoupneme do té výroby. Obávám se, že, tak jako všichni tady, si počkáme těch 6 měsíců... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2019 at 19:38, myomer napsal:

Tak objednáno na začátku unora a manuál dorazil včera. Spolu s mým autem dorazil i jeden GT line s automatem a ten byl objednaný už v listopadu :D docela dlouhá doba. Ale nemohu přijít na to jak zprovoznit nezávislé topení na tu dálku... nevíte někdo postup? umím si to naprogramovat v počítači, ale na ovladač mi to nefunguje. Kdyby měl někdo tip tak budu rád.

To topení by si zasloužilo vlastní téma, taky jej mám objednané :) A manuál s jakým motorem a výbavou? Krátký? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, perito napsal:

To topení by si zasloužilo vlastní téma, taky jej mám objednané :) A manuál s jakým motorem a výbavou? Krátký? 

No to je asi jediná věc které na tom autě prostě nerozumím :D Jinak Objednaný Allure s 130k a dlouhý.... musím říct, že o autě jsem si zjišťoval celou dobu něco a stejně jsem překvaapený jak je to pohodlné na hrbolech... Je to takový náklďák oproti partnerovi co jsem měl předtím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a mě dneska psali že už je na cestě do Pardubic,takže hurá už se dočkáme,objednano nějak kolem 24.4 2019,nejdriv psali ze az tak v pulce září bude a najednou je uz na ceste,tak nevim jak dlouho trva doprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Megi

No já mám taky objednané gt s benzínem. Taky nejezdím furt, spíš krátké trasy, což nevím proč má na tohle docela hodně lidí naftu. V létě proč ne, ale na zimu to nebude úplně super.....

Já podepsal 30.5. , takže teď v skrytu duše závidím a budu muset ten měsíc a něco vydržet, jestli teda nedojde na odklad, což by mě ale trošku nas.....

Hned v pondělí volám, jak to vypadá, protože mě ty střípky informací, co tu i jinde posbírám, začínají lehce znervózňovat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...