Pípa Odesláno 20. duben 2019 Odesláno 20. duben 2019 Zdravím, zajímalo by mě, jestli náhodou někdo nemá mapy k Peugeot 407 sw, rok výroby 2009, s displejem.A celkově nějaké nápady/vychytávky jak auto ,,potunit" ? A poslední dotaz, k čemu slouží tento vývod který mi zbyl ? Citovat
Pípa Odesláno 20. duben 2019 Autor Odesláno 20. duben 2019 A mohu se zeptat, jaký kabel, nebo kde bych ho koupil, vůbec nevím kde zacit :D. Citovat
Pípa Odesláno 20. duben 2019 Autor Odesláno 20. duben 2019 A taky, neni nejaký nový software ? Protože to už vypadá zastarale. Citovat
baffy Odesláno 20. duben 2019 Odesláno 20. duben 2019 Kábel kúpiš origo v peugeote a čo sa týka softu ,musíš povedať akú verziu tam máš. Posledná je tuším 8.31 pre rt4/5. Citovat
Pípa Odesláno 20. duben 2019 Autor Odesláno 20. duben 2019 A jak to prosím zjistím ? Nikde to nemůžu najit... Citovat
Macany1 Odesláno 20. duben 2019 Odesláno 20. duben 2019 (upraveno) Ahoj. též se přidám, mám teda Citroen C8 2007 (cca14dní), ale na jejich fórech jsem toho moc nenašel. Mám tam verzi 8.11 (RT4/5) v češtině a dvě části map 2014/2015 (zbytek je někdy 2008 nebo něco takového) a našel jsem verzi 8.31 s mapama 2016/2017 ale nevím jaký jazyk. dá se to nějak zjistit? chtěl bych zachovat češtinu, nebo v nejhorším angličtinu. nebo popřípadě půjdou třeba aktualizovat jen mapy? stahoval jsem toto: https://www.navitotal.com/peugeot-citroen-f113/navidrive-rt4-rt5-europe-maps-2016-2017-2016-t19309.html Děkuji Macany PS: u citroena se při nastartovaném motoru podrží menu až vyskočí něco jako servisní menu. a mám dojem že to byla druhá položka a pak poslední. Upraveno 20. duben 2019 uživatelem Macany1 Citovat
baffy Odesláno 21. duben 2019 Odesláno 21. duben 2019 Mapy sa dajú aktualizovať samozrejme samostatne bez softu. Čo sa týka češtiny ,tak neni problém stahnuť a nainštalovať ani pre verziu 8.31. Citovat
Pípa Odesláno 21. duben 2019 Autor Odesláno 21. duben 2019 (upraveno) A nemáte někdo link na ty mapy ? Kdyžtak do zprávy ? Byl bych moc vděčný, jinak, co je jiného v tom 8.31, má to cenu ? A Jeste jedna otázka, jak moc složitý je mira script? Upraveno 21. duben 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
Macany1 Odesláno 21. duben 2019 Odesláno 21. duben 2019 (upraveno) A stačí z té složky Mapy vzít .iso na flashku a do auta, nebo je třeba celou složku map? Ještě jsem To nedělal. Mapy jsou v tom odkazu co jsem posílal a koukal jsem ře jsou i na Uloz.to Upraveno 21. duben 2019 uživatelem Macany1 Citovat
ChouLu Odesláno 21. duben 2019 Odesláno 21. duben 2019 soft nechávám 8.20 a nahrávám normál mapy 2016/2017 což jsou nejnovější mapy USB od verze 8.20 by mělo bez problému fungovat automaticky, kdyby ne, tak stačí přes mirascript povolit USB kabel origo v peugeotu cca 650Kč nebo si ho udělat.. konektor co tam je se sice už nedá sehnat, ale pasují tam malé piny co jsou v počítači na základní desce třeba k tlačíku power,reset atd.. takže konektor 2x3 piny a jede se Citovat
Pípa Odesláno 21. duben 2019 Autor Odesláno 21. duben 2019 A můžu se zeptat, kdybych chtěl třeba povolit video mod, parkovací asistent aby ukazoval vzdálenost ? Tak to se dá vůbec Citovat
ChouLu Odesláno 21. duben 2019 Odesláno 21. duben 2019 parkovací asistent neumí ukazovat vzdálenost.. jen tam jsou ty obdelníčky graficky Video mod myslíš co? aby ti šlo video za jízdy? Citovat
Pípa Odesláno 21. duben 2019 Autor Odesláno 21. duben 2019 Jop, přesně to a ty obdélníčky mám na mysli, teď to nic nedělá, jen si to potichu pípa že to skoro neslyším A video mod za jízdy, zapomněl jsem dodat. Pardon Citovat
Macany1 Odesláno 21. duben 2019 Odesláno 21. duben 2019 A když mám verzi 8.11 jsem s USB asi v háji, že? Takže budu muset sehnat vypalovačku a upgrade na 8.20 nebo přes Citroena origo objednat... A pak jak to na tu flashku hodim? Jen nakopítovat ISO nebo vytvořit spouštěcí flashku? Citovat
Pípa Odesláno 21. duben 2019 Autor Odesláno 21. duben 2019 Ja to dělal normálně přes cd, vypálil ISO, vložil cd a čekal Citovat
davidekcz Odesláno 28. duben 2019 Odesláno 28. duben 2019 Ten kabel na usb mam doma. Origo jeste zabalenej, koupil jsem ho, ale uz jsem ho tam nedal. Pípa ohodnotil 1 Citovat
Pípa Odesláno 24. prosinec 2021 Autor Odesláno 24. prosinec 2021 (upraveno) Náhodou už ho nemáte asi co? Upraveno 24. prosinec 2021 uživatelem pavelu96 Necituj celý přímo předchozí příspěvek! Citovat
davidekcz Odesláno 27. prosinec 2021 Odesláno 27. prosinec 2021 Clovece musel bych se podivat doma...nejsem si jisty, jestli jsem ho vyhodil nebo ne ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.