pepa306 Posted April 19, 2019 Posted April 19, 2019 Dobrý den, mám Peugeot 306 HDI. Zjistil jsem u předních tlumičů, že jsou vyteklé. Zajimá mě zda lze na HDI namontovat tlumiče z verze GTI nebo S16? Jde mi o to zda z GTI tlumiče jsou kračí? Děkuji za odpovědí. Quote
ozzy56 Posted April 19, 2019 Posted April 19, 2019 jestli jsou ,,kračí'' to nevím, ale tlumící hodnoty budou určitě jiné, dej co tam má být ONDER138, Rikic339 and Péťa 3 Quote
pepa306 Posted April 19, 2019 Author Posted April 19, 2019 (edited) Nafta má tužší pružiny a pro to bych řek že by neměl tužší tlumič z gti moc ovlivnit vlastnosti tlumení, ale ano nepatří to tam. Edited April 19, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.