Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted

Zdravím,

na autě (406 coupé 3.0 V6) se ozývá docela silné vrzání při sešlápnutí spojkového pedálu. Jde to od spojky. Začne to vrzat i při lehkém doteku. Někdy mám pocit, že i cítím trochu odpor v pedálu, takové droboučké poskakování. Mně to vrzání připomíná zvuk jak když jde guma po nějakém železe. Někdy to třeba nevrže vůbec, ale většinou jo. Netušíte někdo, jestli je to ve spojce nebo to může být na válci? Spojka je celkem nedávno dělaná. Dík

 

Hledal jsem podobné téma, ale nenašel jsem to řešené na stejném typu auta.

Posted

Ahoj. Delalo mi to na P405. Kdyz jsem menil spojku, malo jsem namazal lozisko, co chodi po hrideli... Nevim, jestli tam je servisni otvor, kudy bys mohl tu hridel a packy na lozisku promazat, ale trochu vazeliny by melo pomoct. U me to fungovalo.

Posted

Tak závada odstraněna. Vrzala páka vypínání spojky v těch silonových (nebo jakých) futrech, ve kterých je uložena. Namazáno a nevrže. Takže uvidíme, zda to vydrží, ale snad jo....

V Zábřehu u Nečasů v servisu přesně a napoprvé označili původ vrzání a poradili si s ním, takže na jedničku. :) Jako ostatně vždy.... :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...