Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Kolísání výkonu motoru P406 2.0 HDI


Recommended Posts

Posted

Předem díky za radu , ta závada je jako Bludnej Holanďan .

Nepravidelně , během jizdy klesne výkon motoru , rychloměr klesne na nulu, a zvýší se spotřeba. Po chvíli to zase vše naskočí do původního režimu. Někdy, se to stane několikrát během jízdy, a nebo vůbec ne. Když zastavím, vypnu zapalování, tak závada přetrvává, nebo je zase zničehonic bvše v pořádku. Na diagnostice to hlásilo vadný snímač otáček klikové hřídele. Snímač byl vyměněn, ale závada přetrvává. Byl bych také vděčný, za doporučení , zákazníkem prověřený autoservis s diagnostikou.

Diky a diky.V.

Posted (edited)

Díky za info, nic méně , že by čidlo tachometru ovlivňovalo snížení výkonu a zvýšení spotřeby. ?

VIN  napíšu zítra, jsem v práci.

Edited by brixtr
necituj předchozí příspěvek
Posted
před 51 minutami, jarokare napsal:

Ahoj , tohle dělal vadnej snímač rychlosti na převodovce nebo kabely k němu , zkus prohledat fórum , někde je to tady popsaný ...

Ahoj , diky za info, zítra na to mrknu..

Ještě mám prosbu, jsem tu poprvé, nemohl by jsi mě nasměrovat kde by to na fóru mohlo asi být , je tady toho haba-ku 🙂

Diky a diky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...