FALC Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Ahoj, máte někdo zkušenost + radu jak vyndat přední okno ze 406 ? Jo a né cihlou nebo kladivem Děkuju Quote
Ferry Posted April 6, 2019 Posted April 6, 2019 No vyrizne se dratem urcenym pro vyrezavani skel. Jde to vcelku snadno, ve dvou lidech, jen je potreba dat pozor na poskrabani okolnich veci, jako laku na sloupku, palubky apod, podklada se tam po kouscich takova plastova deska, aby se tomu predeslo Quote
mmartinkovic Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Ziadny, inak sa to nerobi. Nalepene tesnenie na okne inac nevyberies. Quote
Charlie 1 Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Taková pneumatická věcička s nožem,ten zajede pod sklo a prořízne tmel.... Quote
mmartinkovic Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Asi to chces robit doma, drot ta vyjde mozno 20€ ta pistol od 100 asi. Ja by som to doma nerobil ani za nic. Quote
FALC Posted April 15, 2019 Author Posted April 15, 2019 Jo tak to asi svěřím do nějaké firmy. Děkuju za Rady Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.