PavelDujsik Posted March 27, 2019 Posted March 27, 2019 (edited) Ahoj...Prosím o radu jestli se tím někdo nesetkal přítelkyně jela z práce a najednou jí začalo svitit STOP na budicích a do toho chyba motoru baterka a olej...Tak zastavila a vypla motor (nezdechl samovolně)....Motor nejde nastartovat zvuk startovaní je v pořádku motor točí jak má...Děkuji za každou odpoveď..Je to 206 z roku 1998 a motor 1,4i 55kw Edited March 27, 2019 by PavelDujsik Quote
ozzy56 Posted March 27, 2019 Posted March 27, 2019 bude to chtít mechanika, aby zjistil jestli je porucha v elektrice (zapalování), nebo v přísunu paliva, dobré bude, když si vezme diagnostiku...,těch důvodů proč to nejede je prostě moc a takhle od stolu to nikdo netrefí Quote
PavelDujsik Posted March 28, 2019 Author Posted March 28, 2019 Diagnostiku má kamarád a nenašlo to žádnou chybu.. Quote
PavelDujsik Posted March 28, 2019 Author Posted March 28, 2019 Mohl by to být imobilizér nebo je to spíš zapalováním nevíte ? Quote
PavelDujsik Posted March 29, 2019 Author Posted March 29, 2019 Včera jsme se na to dívali a neháže jiskru jde malý proud do cívky mohl by to být snímač otáček co myslíte?.Diky moc Quote
razdvatri Posted April 29, 2019 Posted April 29, 2019 Zdar, ja som mal podobný problém, motor ale motor 1,1 neštartovalo, točilo ale nenaštartovalo....odtiahol som to do origoš servisu...tam zistili, ze je riadiaca jednotka motora na figu...nevedeli to opraviť nakoľko náhradný diel už sa nevyrába...našťastie mi poradili jedného mechanika a ten to spravil, neviem už akým zázrakom ale auto fici :) Quote
krtek 2 Posted April 29, 2019 Posted April 29, 2019 pozerali ste otacky pri starte ked to bolo napojene na diag ? ked 0 tak moze byt snimac kluky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.