Jump to content
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 combi - bílý kouř z výfuku


Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj Lidi koupil jsem od kamarada v nouzi 406 combi 1,9 turbo diesel

při startu lehce zakouri bily kour z vyfuku.necuka jede normalne to je kolem 40 az 70stupnu, tak prestane .....

může by jmi nekdo poradit co by to by byt do diky moc Pavel

Edited by PPaja 406
Posted

pokud neubývá voda v expanzce, tak to neřeš

jinak ten motor je velice háklivý na přehřátí, vůbec je třeba s ním jezdit s rozumem...

Posted

Kdyby ubyvalka voda v expanzce, muze to byt spatne tesneni pod hlavou nebo kriva anebo praskla hlava.

Rychly test - pri nastartovanem ohratem motoru zkus mackat hadice vedouci do/z chladice. Pokud budou tvrde jako kamen, mas problem - tlakuje ti to do vody obvykle prave pres tesneni nebo hlavu.

Dalsi, na co se muzes kouknout je olej - na ohratem motoru by na vicku oleje ani an merce nemelo byt bile kafe - takova hneda emulze. To by znacilo, ze tece voda do oleje - opet stejny problem s tesnenim nebo hlavou. A do tretice: v expanzce nesmi byt mastnota a nesmi smrdet vyfukovymi plyny - opet stejny problem.

  • MJSytic changed the title to peugeot 406 combi - bílý kouř z výfuku

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...