PPaja 406 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 (edited) Ahoj Lidi koupil jsem od kamarada v nouzi 406 combi 1,9 turbo diesel při startu lehce zakouri bily kour z vyfuku.necuka jede normalne to je kolem 40 az 70stupnu, tak prestane ..... může by jmi nekdo poradit co by to by byt do diky moc Pavel Edited March 25, 2019 by PPaja 406 Quote
ozzy56 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 pokud neubývá voda v expanzce, tak to neřeš jinak ten motor je velice háklivý na přehřátí, vůbec je třeba s ním jezdit s rozumem... Quote
PPaja 406 Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 diky toho jsem si nevsiml ale skusim mrknout a kdyby ubivala? Quote
devdem Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 Kdyby ubyvalka voda v expanzce, muze to byt spatne tesneni pod hlavou nebo kriva anebo praskla hlava. Rychly test - pri nastartovanem ohratem motoru zkus mackat hadice vedouci do/z chladice. Pokud budou tvrde jako kamen, mas problem - tlakuje ti to do vody obvykle prave pres tesneni nebo hlavu. Dalsi, na co se muzes kouknout je olej - na ohratem motoru by na vicku oleje ani an merce nemelo byt bile kafe - takova hneda emulze. To by znacilo, ze tece voda do oleje - opet stejny problem s tesnenim nebo hlavou. A do tretice: v expanzce nesmi byt mastnota a nesmi smrdet vyfukovymi plyny - opet stejny problem. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.