misho.1709 Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 (edited) Čaute, idem si po radu. Vymenil som v aute sériové reproduktory za aftermarket JBL. Chcel som ich konečne normálne osadiť do poličky pod platom. Kúpil som si MDF podložky, že ich osadím. Lenže zbadal som, že tá plechová polička je viackrát tvarovaná. Podložky sú hrúbky 18mm. Výrez v tej poličke má priemer necelých 110mm. Hĺbka pre repro od konca magnetu po konektor je cca 45mm, magnet má priemer 100mm. Keď ho položím do toho výrezu, tak tých 100mm šírky je málo, stále sa magnet chytá plechu a po druhé kontakty sa ho tiež stále dotýkajú v rozdiele 45-18mm. Vie niekto pomôcť? Napadá mi len zväčšiť dieru v plechu na cca 140mm a použiť podložky pod repro. Tieto JBL hrajú pekne a už nechcem dávať späť pôvodné repro. Nejaké rady, prípadne iné riešenie? Alebo by mi pomohli tieto redukcie? https://www.speedtech.sk/product/29099/redukcia-uchytenia-repro-peugeot-406-1995-2005-ovalne-6x9-quot 406 facelift Edited March 21, 2019 by misho.1709 Quote
mmartinkovic Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 Vsak to vyrez do plechu tolko kolko potrebujes. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.