LKancir Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 (edited) Zdravím, ako mam zapojiť tieto vyskove reproduktory s vyhybkami ku komponentnym reproduktorom v prednych dverach? vdaka Edited March 21, 2019 by LKancir Quote
mmartinkovic Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 Input + - mas na privod od repro, tweeter + - mas na vyskove. https://www.dexon.cz/clanky/konstrukce-teorie/konstrukce-ozvuceni-automobilu.html Quote
LKancir Posted March 23, 2019 Author Posted March 23, 2019 Ďakujem a ešte jedna otázka v prípade ak mám takuto vyhybku kde nie je označeny tweeter ani in? Ktorú stranu zapojiť na vyskovy repro a ktory na komponentne reproduktory? Prikladam fotku vyhybky. Quote
Havlicek.Lukas Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 malo kabelu ale ty konektory na vyskac a ty pocinovane k repro - ale tohle je jen asi oddelovaci kondenzator - to vyhybka neni vyhybka vypada takhlehttps://www.ahifi.cz/vyhybka-sinus-live-cr-235.html?gclid=CjwKCAjwstfkBRBoEiwADTmnEDtIeK4srZ_5we_8dnR3GqxdCi4M1cCwiGcK-cEv6yJN3014k1NjlxoC5-oQAvD_BwE Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.