turboturek Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Ahoj všem. Měnil už někdo z vás spínač brzdových světel? Já se na to zítra chystám,tak jestli je tam nějakej fígl,nebo normálně přístupný zespodu přístrojovky a práce na pár minut? Je to 106 1.1 rv.2003. Quote
Havlicek.Lukas Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 podle navodu k saxu je lepsi si sundat spodni kryt volantu odpojit konektor - vysroubovat nasroubovat pozice sepnuti cca 5mm pohybu pedalu Quote
turboturek Posted March 15, 2019 Author Posted March 15, 2019 Tak hotovo.Není potřeba nikde nic sundavat,je to přístupné hned.Výměna cca 5min. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.