Přejít na obsah

turboturek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  37
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli turboturek

 • ID člena 52450
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 30.9.1978

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 6
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

657 zobrazení profilu
 1. turboturek

  Koupě 4007 případně c-crosser

  Já bych to tak tragicky neviděl. Současná 2.2 jezdí cca 9, tak to bude o litr o dva víc. A já tím nejezdím denně. Na Prahu máme malou 106 a velkym jen s rodinou. Výlety,víkendový cesty na chatu a tak. Ale co tak koukám,tady jsou na prodej benzínový 2 auta. Jinak je to klasika Hdi. Venku je to podobný.
 2. turboturek

  Koupě 4007 případně c-crosser

  Dík za odpověď. Já vyčetl vše co šlo,představu mám poměrně jasnou. Jde mi hlavně o to,jestli s vyšším nájezdem se něco vyloženě nesype. Spotřebák nemyslím. Ale celkem sem narazil na oddělaný převodovky. Tak jestli s tím jezdili trotlové,nebo jsou na Hdi poddimenzované. Ty sedačky máš v kůži? Seděl jsem v Outlanderu a tam mi přišly fajn. A někdo kdo by měl benzínovou 2,4 s automatem by tu byl? Že by se trošku o tom rozepsal?
 3. Ahoj všem. Uvažuji nad koupí 4007ky nebo C-crosseru. Potřebuji vyšší auto,než je stávající 407. Asi je mi jedno,jestli Hdi nebo benzin. Chci poprosit o radu na co se zaměřit. Jestli auta mají nějaká slabá místa,nebo jsou bezproblémová. Jestli s Hdíčkem nejsou problémy,případně jestli se mám bát automatu v benzínu? Předem děkuji za jakékoliv přínosné komentáře. Petr.
 4. turboturek

  Diagnostika Lexia 3

  Tuhle myslím tuhle....
 5. turboturek

  Diagnostika Lexia 3

  Díky za odpověď. Takže kdybych koupil tuhle,tak to pro mě znamená si nainstalovat xpčka? Případně je nějaká která by makala na W8? Jsem jen pc uživatel...
 6. turboturek

  Diagnostika Lexia 3

  Ahoj všichni. Celý sem to přelouskal,ale raději se stejně zeptám.Prosím vás,když si objednám dia co sem házel Leoš,rozjedu to na Win 8? Je tu toho tolik,že si skoro nepamatuji co bylo o 10 stránek dál. Tak sorry za dotaz. Měl bych to na 106ku r.v. 2002 a 407ku 2005. Oboje benzín.Jde mi jen o načtení a případné mazání chyb. Do nějakých větších akcí se v plánu pouštět nemám. Zdraví Petr.
 7. turboturek

  ESP

  Je to tak. Myslím že se to automaticky zapíná při dosažení 50 km/h. Nebo 30. Teď nevim ...
 8. turboturek

  rozvody 2.2 116kw

  každopádně v origo servisu si vždy připlatíš. Sada v Kelly vyjde snad kolem 5tis,musel by ses mrknout,už si to nepamatuji +práce,tak 2tis bych to viděl.Jak kde.
 9. turboturek

  vyfuk na 2,2, 16V

  Mezitím už ho tam mám také.Je teda opravdu hlučnější,hlavně při startování a v nízkých ot. víc duní.Nic s čím bych ale asi nemohl žít.
 10. turboturek

  vyfuk na 2,2, 16V

  Ahoj.Tak jak po roce a půl? Vše v cajku? Také řeším zadní tlumič a to kolik tě to stálo je super cena. Že bych se u nich také zastavil ...
 11. turboturek

  vyměna 406 hdi za 407 2,0 HDI

  Ahoj.Já měl 406 kombi 1,9Td,r.v. 98 a před 2roky sem jí vyměnil za 407 SW 2,2 benzín. 407 je menší:kufr,prostor vzadu.Ale celkově mnohem bytelnější a pevnější.I třeba pro případ nehody.A mnohem lépe mi padla do ruky. 406ka byla takovej pohodovej stěhovák,ale 407 mi sedí líp.Až na ten dlouhej převis ve předu.Já bych to vyměnil.
 12. turboturek

  Chyba ESP/ASR 407 2.0 HDI

  Fakky dal sem to do Peugeotu.AV car.Ale měl to za pár min.Co s tím dělal nevím....
 13. turboturek

  Chyba ESP/ASR 407 2.0 HDI

  Ahoj. Jen taková možná hloupá otázka.Volant máte při rovné jízdě vyrovnaný? Já ho měl pootočený a taky vyskakovala chyba ESP.Po srovnání klid ....
 14. turboturek

  ucpané ostřikovače

  Sorry Stibto,nebyl sem u kompu,ale Přema odpověděl za mě ... Chce to hlavně opatrně vycvaknout ty starý z kapoty,ať si tam neuděláš ďůlek nebo neodřeš lak.Já to dělal nožem,jde to snadno,když víš jak to tam vypadá.
 15. turboturek

  ucpané ostřikovače

  koupil sem nové před týdnem v Peugeotu.Stálo mě to přes šest stovek,ale je to paráda v porovnání s tím co to stříkalo před tím.Není to zas taková investice za čisté přední okno,teď se to dost hodí ...
×