Jump to content

Pe102

Člen klubu
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Pe102

 • ID člena 48047
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday December 31

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 806
 • Rok výroby
  1997

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Tanvald
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  aby nebylo hůř

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  dunka102@seznam.cz

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. Kdo poradí

  opravdu nikdo neví na co je ta věc na obrázku
 2. Kdo poradí

  Přikláním se též k RJ motoru, protože když jsem dal zpáttky původní relé PČ tak se rosvítila kontrolka elektronické blokace startování a čerpadlo vypnulo a normálně na první otočení jsem nastartoval.
 3. Kdo poradí

  -potřebuji elektro schéma palivového čerpadla -zjistit podle VIN palivové čerpadlo -kde je tlakový spínač pal. čerpadla -co to je a k čemu na obrázku
 4. Kdo poradí

  "odvolávám co jsem odvolal" už jsem šel někoho sehnat ať mně odtáhne do servisu ale ještě jsem tam vrátil původní relátko a čerpadlo natlakovalo a motor běží normálně
 5. Kdo poradí

  tak relé palivového čerpadla to není dal jsem jiné a čerpadlo nevypne běží pořád
 6. Kdo poradí

  může mně někdo zjistit podle výše uvedeného VIN jaké relé palivového čerpadla k autu patří
 7. Kdo poradí

  Prosím Krtka 2 kde jsi objednával to relé.
 8. Kdo poradí

  Protože jsem byl, až do včerejška mimo počítač, tak jsem až dnes vyndal relé palivového čerpadla, vyčistil mírně zoxidované kontakty, a čerpadlo už běží pořád, objednám nové a ozvu se.
 9. Kdo poradí

  domníval jsem se, že by to mohlo bejt některé z relátek v pojistkové skřiňce v motorovém prostoru, ale nevím které mám pouze návod k obsluze Evasion a tam je uvedeno relé čerpadla, ale není označeno které to je e vasion a tam
 10. Kdo poradí

  VIN: VF3221RB212343767 typ: RFU
 11. Kdo poradí

  tlak na liště znamená namontovat někam na lištu manometr a jaký tlak tam má bejt protože nemám žádné schéma které relátko to je, řada, pořadí, v motorovém prostoru
 12. Kdo poradí

  Nojo, ale když nepřestane, tak nenastartuji, stává se, že i za jízdy někdy, když sundám nohu z plynu, rosvítí se kontrolka funkce motoru a motor zhasne, jenom občas. Mám dojem, že to začalo o dovolené, po natankování benzínu, palivový filtr jsem vyměnil. Diagnostika nic neukázala, asi by se musla napichnout přímo při závadě.
 13. Kdo poradí

  Mám Peugeot 806, benzín 2litr, r.v. 1997. Při startování je slyšet vypnutí čerpadla, někdy se stane, že čerpadlo nevypne a nelze nastartovat. Musím opakovaně dávat klíček do druhé polohy až uslyším vypnutí čerpadla a potom můžu nastartovat. Je tam nějaké relé a kde.
 14. klika šoupacích dveří

  Po delší době jsem opět nemohl otevřít boční dveře za řidičem, závadu prasklé osičky jsem vyloučil, protože mám obě nové,dělané a ocelové. Nakonec jsem zjistil, že jeden dveřní kontakt je nefunkční /zrezivělá pružinka/ a občas zamkne a už neodemkne. Jako naschvál u těchto dveří nemám vyskakovací čudlík, ktery by mně třeba upozornil. Proto, při závadě na " šoupačkách " nejdříve kontrolujte dveřní kontakty a potom sundávejte čalounění.
 15. Couvací kamera.

  Chci si instalovat na 806 couvací kameru, je to dobrá věc, hlavně na parkovištích u supermarketů / zapomenutý košík za autem, nebo dítě/. Uvažuji o koupi sady Jablotron CS-002, nevím však kam umístit kameru, mám tažné zařízení a to překáží. Neřešil někdo tento problém a nepodělí se o radu jak s instalací, tak jaký typ kamery je nejlepší.
×