honzyh Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Měl by někdo zájem? Funkčnost nevím,je po sestře.Měl by být ale o.k. K vidění Zlín,Uh.Hradiště,případně Přerov,Olomouc. Jo a cenu vůbec netuším.Kdyby někdo poradil,budu rád. Díky
Radek Hurvajz Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Cena mezi 800 - 2000 podle stavu a prislusenstvi. Tak se pphybuji po bazarech. Mam Zenita TTL, ten je na tom taky tak nejak.
honzyh Posted March 6, 2019 Author Posted March 6, 2019 Díky.Mám jen foták. No a ještě spoustu knih o fotografii.Hlavně černobílé
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.