Wimpi Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 Zdravím, rád bych po čase seřídil vůle ventilů u Peugeot 306 Break 1997 1.9TD 66kw. Chtěl bych to spojit s výměnou těsnění pod víkem, protože trochu teče. Nemáte na to nějaký postup, který ventil kdy a na kolik seřídit? Taky se mě zdá, že mě malinko rosí první vstřikovač. Jak se vyndává a nechá se nějak přetěsnit? Je pod ním podložka jako u HDI motorů? Díky za info. Quote
ozzy56 Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 u motoru 1.9 TD se seřizují ventilové vůle kalibrovanýma podložkama, je to poměrně složitá operace, kterou nechtějí dělat ani někteří mechanici, proto v servisech byl minimálně jeden, co se na toto specializoval, takže nedoporučuju dělat někým, kdo se ptá, kdy se seřizují ventily, (bez urážky) pod vstřikovačem je těsnění--podložka-- jako u každého dieselu Hafity 1 Quote
Wimpi Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 A mátě někdo zkušenosti s výměnou trysky ve vstřikovači? Dá se koupit za cca 450Kč a možná by to nebylo od věci. Rovnou bych všechny přetěsnil a vyměnil trysku. Quote
ozzy56 Posted February 28, 2019 Posted February 28, 2019 (edited) je to jednoduché--rozebereš vstřikovač a vyměníš samotnou trysku no a pak jsi skončil, protože vstřikovač musíš seřídit na předepsaný tlak a na to potřebuješ spec. přístroj, kde napojíš vstřikovač a seřizuješ... je rozhodně rozumnější to dát někam, kde to dělají běžně--třeba i ve Strojní traktorové stanici--není myšleno ironicky, seřídí to všude, kde mají ten přístroj Edited February 28, 2019 by ozzy56 pesastor and Hafity 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.