mario_liptov Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Nenasiel som nikde ako sa daju nastavit ostrekovace predneho skla aby striekali vyssie. Pri vyssich rychlostiach (na dialnici) mi striekaju na spodok okna a tym padom mi vrchnu cast nezotiera dobre. Dik za kazdu radu. Quote
Radek Hurvajz Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Hele, řeši se to tady celkem často, nastavovací trysky nejsou, tady je něco, https://www.peugeot-club.com/topic/115752-ostrikovace-jsou-dostatecne/ není to jen problem Travelleru tak si to přečti, dalši tema tu někde je k 508, ale ta ma myslim ostřikovače jiný, ale problemy má taky, ja na 207 taky, takže tak. Kdyžtak hledej, najdeš toho dost Quote
zzipCZ Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Taky mě to vadí.Kde asi soudruzi v Peugeotu udělali chybu? Quote
voky Posted February 21, 2021 Posted February 21, 2021 (edited) Zdravím mohl by mi prosím někdo zjistit jaký je kód dílu trysky ostřikovače mám 2008 SUV 1,6 bluehdi 88kw rok 2017. Díky moc. Edited February 21, 2021 by voky Bohužel jsem se překoukl a příspěvek jsem vložil do Peugeot 2008 místo Peugeot 2008 SUV Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.