Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

prosím Vás, kolik vlastně stojí vybroušení-vyleštění obou předních světel, když si to děláte sami? a jak dlouho se s tím hrajete?  podle mě se to vůbec neoplatí, když origo jedno světlo stojí údajných 2500 Kč (u neorigo za 1500 nemluvě)  :myslim

 P.S. ptám se jen informativně, nikdy jsem to nedělal a ani nebudu

 

cca 1000 - 1500 vč. zalakování za obě světla ;)

 

Chtěl bych vidět origo za 2500 :) 

Odesláno (upraveno)

Ano, tohle je ta metoda, že se to zbrousí do nějaké hrubosti a přestříká lakem a aby to znělo dobře, tak lakem s UV. Každej autolak musí být odolný UV, jinak nic nevydržel venku. Takhle se to taky dělá. Je to asi rychlejší metoda z pohledu pracovníka; to, že to pak musí déle schnout je druhá strana mince. Když vezmeš původní světlo, original předtím neleštěné nebo nestříkané bezbarvým lakem, tak žádná vrstva tam není, je to základní materiál (bavme se třeba o 307).

Ozzy- ceny TYC jsou na Granexu trochu vysoké, normálně se to dá sehnat bez slev za 1500Kč.

Třeba: https://www.motora.cz/peugeot/307-break-3e_2002/1.6-16v_17914/karoserie/svetlomet-hlavni_101466

 

Upraveno uživatelem inoxing

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...