ChouLu Odesláno 30. listopad 2018 Odesláno 30. listopad 2018 před 1 hodinou, ozzy56 napsal: prosím Vás, kolik vlastně stojí vybroušení-vyleštění obou předních světel, když si to děláte sami? a jak dlouho se s tím hrajete? podle mě se to vůbec neoplatí, když origo jedno světlo stojí údajných 2500 Kč (u neorigo za 1500 nemluvě) P.S. ptám se jen informativně, nikdy jsem to nedělal a ani nebudu cca 1000 - 1500 vč. zalakování za obě světla Chtěl bych vidět origo za 2500 ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 30. listopad 2018 Odesláno 30. listopad 2018 díky za odpověď tak jsem zkusil našeho partnera --Granex-- a světlomet stojí opravdu plusminus 2500 https://granex.cz/autodily/peugeot/307-sw/2.0-hdi-110-79kw/elektroinstalace/svetomet-hlavni-jednotlive-dily/svetlomet-hlavni Citovat
pesastor Odesláno 30. listopad 2018 Odesláno 30. listopad 2018 CENA Fabia II v Trnave delaji 2 firmy vc UV laku s 2 roky zarukou za 35 Eur zak kus Citovat
inoxing Odesláno 30. listopad 2018 Odesláno 30. listopad 2018 (upraveno) Ano, tohle je ta metoda, že se to zbrousí do nějaké hrubosti a přestříká lakem a aby to znělo dobře, tak lakem s UV. Každej autolak musí být odolný UV, jinak nic nevydržel venku. Takhle se to taky dělá. Je to asi rychlejší metoda z pohledu pracovníka; to, že to pak musí déle schnout je druhá strana mince. Když vezmeš původní světlo, original předtím neleštěné nebo nestříkané bezbarvým lakem, tak žádná vrstva tam není, je to základní materiál (bavme se třeba o 307). Ozzy- ceny TYC jsou na Granexu trochu vysoké, normálně se to dá sehnat bez slev za 1500Kč. Třeba: https://www.motora.cz/peugeot/307-break-3e_2002/1.6-16v_17914/karoserie/svetlomet-hlavni_101466 Upraveno 1. prosinec 2018 uživatelem inoxing ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.