Přejít na obsah
Igor010

407 coupe nedovieranie okna

Recommended Posts

Zdravím,

nedávno som na fóre riešil vybitú autobatériu. Problém som vyriešil a batériu mam novú, no vznikol ďalší problém a to, že po zatvorení dverí mi nedoviera okno resp. nevyskočí mi do polohy akej má. Robí mi to iba na strane šoféra. Sprievodným javom je, že mi nefunguje funkcia pri max zatlačení tlačidla zatvárania dverí úplné zatvorenie okna (musím tlačidlo držať úplne hore až sa pokiaľ okno nezavrie)

A ak tu riešim jeden problém načrtnem ešte ďalší. Od kedy sa menil čas, neviem si nastaviť čas správny. Stále po vypnutí motora mi tam naskočí starý čas.

Ďakujem za pomoc.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Okno: při nastartovaném motoru (aby bylo vyšší napětí) doskákej oknem až nahoru, pak doskákej oknem až dolů. Mělo by se to takto opravit.

Čas: zřejmě po nastavení číslic neklepneš na OK, ale odejdeš nějakým jiným způsobem. Ale víc nevím poradit, zda je to závada, anebo jen špatná manipulace.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

"naskočí starý čas"...

to je divné, jakoby tam někde běžely ještě jedny hodinky a na nich "starý čas", zatímco ti displej ukazuje nově nastavený čas?

Zkus:

- ještě jednou podrobně přečíst návod, zda neděláš něco špatně

- nastavit tam úplně nesmyslný čas, např. o 5 hodin 35 minut jinak, zda se po vypnutí klíčku vrátí předešlý "letní čas" ale ve správné hodnotě

- ještě mě napadá - není tam jednoduše položka "letní čas" a "zimní čas", která by stačila změnit? Anglicky je ta zkratka DST Daylight Saving Time.

Nejspíše děláš něco špatně, to nebude závada vozidla.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Takze hodiny zahadne idu dobre. Auto mam uz treti rok a cas som nastavoval stale rovnako. Neviem si to vysvetlit, jedine starou bateriou ktoru som cez vikend vymenil a casom sa auto spamatalo.

Upraveno uživatelem Igor010

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×