Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 coupe nedovieranie okna


Igor010

Recommended Posts

Zdravím,

nedávno som na fóre riešil vybitú autobatériu. Problém som vyriešil a batériu mam novú, no vznikol ďalší problém a to, že po zatvorení dverí mi nedoviera okno resp. nevyskočí mi do polohy akej má. Robí mi to iba na strane šoféra. Sprievodným javom je, že mi nefunguje funkcia pri max zatlačení tlačidla zatvárania dverí úplné zatvorenie okna (musím tlačidlo držať úplne hore až sa pokiaľ okno nezavrie)

A ak tu riešim jeden problém načrtnem ešte ďalší. Od kedy sa menil čas, neviem si nastaviť čas správny. Stále po vypnutí motora mi tam naskočí starý čas.

Ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okno: při nastartovaném motoru (aby bylo vyšší napětí) doskákej oknem až nahoru, pak doskákej oknem až dolů. Mělo by se to takto opravit.

Čas: zřejmě po nastavení číslic neklepneš na OK, ale odejdeš nějakým jiným způsobem. Ale víc nevím poradit, zda je to závada, anebo jen špatná manipulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"naskočí starý čas"...

to je divné, jakoby tam někde běžely ještě jedny hodinky a na nich "starý čas", zatímco ti displej ukazuje nově nastavený čas?

Zkus:

- ještě jednou podrobně přečíst návod, zda neděláš něco špatně

- nastavit tam úplně nesmyslný čas, např. o 5 hodin 35 minut jinak, zda se po vypnutí klíčku vrátí předešlý "letní čas" ale ve správné hodnotě

- ještě mě napadá - není tam jednoduše položka "letní čas" a "zimní čas", která by stačila změnit? Anglicky je ta zkratka DST Daylight Saving Time.

Nejspíše děláš něco špatně, to nebude závada vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...