Přejít na obsah
TomikCR

Boxer - problém se spojkou

Recommended Posts

Ahoj chlapi, jen takový rychlý dotaz. Měnil jsem na Peugeot Boxer 2,2 HDI 88 kw rv.2010 spojku (lamela, přítlačák, ložisko) a spojka nefunguje správně. Lze zařadit pouze s obtížemi a docela na sílu a když zařadím s obtížemi (i na sucho i za jízdy) tak spojka prokluzuje. Není to má první spojka ale nikdy jsem problémy neměl až teď. Pokud máte dobrou radu nebo dokonce svou zkušenost budu rád za každé info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No nejsem si jist. Ale není tam náhodou dvouhmotový setrvák?   Vím že je to každého věc co si na svém autě vymění ale já bych teda když měnit spojku a pokud tam je dvouhmota vyměnil při jednom půlení i tu dvouhmotu. Ono totiž diagnostikovat špatnou funkci dvouhmotého setrvačníku bez zkušeností a přípravků je vcelku složité a na rozebraném autě se to tváří jakože v celkem dobrý to musí ještě vydržet ale když to poskládáš tak se problém kvůli kterému jsi tu výměnu dělal objeví znova.  Druhá věc je jseš si opravdu jistý že jsi to poskládal správně a že jsi použil všechny ND které pasují podle VIN a fyzicky jsi je také zkontroloval s tím co jsi z vozu vytahal občas se stane že někdo před Tebou tam dal jiný díl a jemu to fungovalo a ty dáš správný a nefunguje to . Touhle otázkou samozřejmě nechci nijak pochybovat o tvých zkušenostech a kvalitách jakožto mechanika.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku