Slávek 69 Odesláno 31. říjen 2018 Odesláno 31. říjen 2018 Po vypnutí motoru se do cca minuty rozsvítí světla a zapnou stěrače. Pokud udělám cokoliv v autě jako například otevřu dveře, zapnu central, výstražná svetla atd. tak to přestane a za minutu znova. Náhodou jsem zjistil, že když vytáhnu pojistku F13 v motorovém prostoru (jednotka BSI)tak je vše vpořádku až na svícení kontrolky airbagů. Vždyť bez BSI to auto "nemůže jezdit". Je pojistka F13 opravdu na BSI. Dík za každé info. Partner Tepee 2009, 1,6/16V 66kW Citovat
Slávek 69 Odesláno 3. listopad 2018 Autor Odesláno 3. listopad 2018 Ale BSI je pod volantem, tak jak by se tam dostala ? Auto je garážované. Ono tomu předcházelo to, že mě odešlo palivové čerpadlo a současně s tím to začalo blbnout. Včera jsem jel cca 200km a auto jezdí naprosto v pořádku, jen s rozsvícenou signalizací airbagů a bez té F13 40A pojistky. Budu tak teď jezdit a pokud skutečně se někde dostala voda, tak to uschne a uvidíme. Dík moc za reakci. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. listopad 2018 Odesláno 3. listopad 2018 v motorovem prostoru je BSM ono muze byt v haji i mozek asi bych to dal na diagnostiku Citovat
Slávek 69 Odesláno 3. listopad 2018 Autor Odesláno 3. listopad 2018 Ano na diagnostice mě řekl, že je problém v BSM (v motorovém prostoru), jenže závada pomine když v BSM vytáhnu tu pojistku a ta znamená "Řídicí jednotka BSI" Po neděli zajedu ještě jednou na diagnozu a vše se pořádně proměří. Citovat
inoxing Odesláno 4. listopad 2018 Odesláno 4. listopad 2018 (upraveno) Do BSI nateče klidně přes dveře nebo přes průchodku dělící přepážky motor/interiér a to nešťastně po kabelech. Stačí blbá shoda okolností, nešťastně polohovaný svazek drátů a netěsnost. Jednoduše se voda sklouzne po vodičích až ke konektorům BSi a tam zateče na desku. Upraveno 4. listopad 2018 uživatelem inoxing Citovat
Slávek 69 Odesláno 4. listopad 2018 Autor Odesláno 4. listopad 2018 Dík za info. Znovu to projdu. Citovat
TomTTom Odesláno 9. srpen 2020 Odesláno 9. srpen 2020 Dobry den, podařilo se závadu odstranit? Mám to samé na citroenu C4 coupé. Zapínáníji se stěrače a světla a vypne se po mém zakroku, např. na dálkovém ovladači zmáčknu tlačítko světel. V opravě bylo, ale diagnostika žádnou vadu údajně nenašla. Po servise a přeprogramování jednotky to chvilku běželo a nyní po dobíjení baterky a tím odpojování kabelů to dělá zas. Děkuji za radu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.