Ota Odesláno 12. únor 2006 Autor Odesláno 12. únor 2006 Začíná mi připadat, že kupovat 504ku je snažší, ale přesvědčit partnerku aby s ní jezdila je nemožné.... Citovat
barenst Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Původně zaslal: Ota Začíná mi připadat, že kupovat 504ku je snažší, ale přesvědčit partnerku aby s ní jezdila je nemožné.... S tim plne souhlasim . Citovat
P607Olda Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Kupovat ojetinu nad 300 t. je choulostivé, člověk by už očekával zánovní auto a jakýkoli omyl tím víc mrzí. U levnějších aut se nějaká nesnáz očekává, opraví se a je to. Citovat
Ota Odesláno 12. únor 2006 Autor Odesláno 12. únor 2006 Je fakt, že takhle drahou ojetinu soudobého auta jsem zatím nekupoval... Citovat
P607Olda Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Moje 607 HDi, (rok prvního prodeje 2001, cena nové přes 1 mil.), já koupil v roku 2003, 80t km, cena 720 t, nyní má najeto 200 t a její hodnota je asi 360 t. Technicky ani cenově nelituju, protože na jaře 2003 nešlo sehnat moc levnější (je to ve žluté kůži, pěkná). Akorát jak jde čas, ceny jdou dolů. Koupil jsem ji jako přerušený leasing (borec přecházel na Mercedes). Prodej se odehrával přímo v Praze v leasingovce, která mu to prodala, takže mám jistotu původu. Tu 504 si necháš? [upravil dne 12.2.06 P607Olda] Citovat
Ota Odesláno 12. únor 2006 Autor Odesláno 12. únor 2006 Mě je naprosto jasný, že auto je prodělečná investice, stále ztrácí cenu a furt jen spotřebovává peníze (provoz a servis), jen potřebuju aby jezdilo a slušně vypadalo, pak budu mít doma klid.... Tu modrou berlinu zatím určitě, kupé bude po létě na prodej... Citovat
piškotek Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Původně zaslal: Tommy306 Původně zaslal: piškotek Cena je moc nahoře.Nezdají se mi ty kilometry? Pokud by to byl rok 2005 tak bych tomu věřil. já koupil autí loni s 22 tis. a to je r.v. 2000 (ve 2 servisech mi řekli, že by tomu podle stavu věřili) pokud to není jediný auto v rodině, tak klidně může najet jen pár tisíc za rok, nebo když někdo převážně jezdí služebním... ...a u automatu? ty si většinou kupují ženský a důchodci a ti toho moc nenajezdí :D:D Citovat
piškotek Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Právě proto že je to BVA ( automat ) tak bych těm kilometrům nevěřil.Prodávám nové auta už šest let.Ale je to možné.Pokud je k tomu servisní knížka tak bych možná uvěřil.Za 339 tisíc bych si raději koupil 607.A nebo bych to složil jako akontaci a zbytek na splátky a koupil bych si 407ku. Citovat
Ota Odesláno 12. únor 2006 Autor Odesláno 12. únor 2006 Já potřebuju takový auto, aby fungovalo a nemusel se o něj zas tak moc starat, o 607 také uvažuji, ale drobnější kolize (není vyloučená) bude mnohem dražší než na 406ce. 607 za ty peníze bude mít už mnohem víc km, bude dražší pojistka, provoz...., to ta 406ka bude skoro jako nová. A 407 se mi vůbec nelíbí a navíc je údajně mnohem tvrdší... taky s tím budu muset občas jezdit. A hlavně, čekám na C6ku, jak vychytají počáteční mouchy, tak do ní určitě půjdu... ale to počítám bude ještě tak 2-3 roky trvat, zatím se stále zpožďuje uvedení do prodeje. Citovat
Pechy Odesláno 12. únor 2006 Odesláno 12. únor 2006 Ty nebudeš nemajetnej člověk [upravil dne 12/2/06 Pechy] Citovat
Ota Odesláno 13. únor 2006 Autor Odesláno 13. únor 2006 Každý máme své priority.... a potřeby Citovat
Marcel505 Odesláno 13. únor 2006 Odesláno 13. únor 2006 Původně zaslal: Ota Začíná mi připadat, že kupovat 504ku je snažší, ale přesvědčit partnerku aby s ní jezdila je nemožné.... Ota: Teda pane Oto (skloňuji správně?), tady se dějí věci. A co takhle přehodit 406 na 604 (protože 4+6=10 a 6+4= taky 10) a cenu zmenšit o jednu cifru na rovných 30.tis? No a obsah motoru z nějakých 2,0 zvýšit na 2,7 litru? Viděl jsem teď totiž nabídku na 604ku automat na www.veteran.cz ... Ale je mi jasné, že tohle by se asi slečně taky moc nelíbilo... Citovat
Ota Odesláno 14. únor 2006 Autor Odesláno 14. únor 2006 K tomu není co dodat, přesně taková je realita..... a jezdit 604kou? to bych si tedy nechal líbit Citovat
P607Olda Odesláno 14. únor 2006 Odesláno 14. únor 2006 Oto: vidím že jsi zkušený borec a v autech se vyznáš. Já jsem se nechal zmást tou zmínkou o záloze a radil jsem ti jako nezkušenému, tak to se omlouvám. Citovat
Ota Odesláno 14. únor 2006 Autor Odesláno 14. únor 2006 To je v pohodě, zas tak zkušený nejsem a borec už vůbec ne... Citovat
Marcel505 Odesláno 15. únor 2006 Odesláno 15. únor 2006 Původně zaslal: Ota K tomu není co dodat, přesně taková je realita..... a jezdit 604kou? to bych si tedy nechal líbit To jo, jenže tohle je SL, takže předpokládám, že v tom automatu trochu žrout... Citovat
Ota Odesláno 20. únor 2006 Autor Odesláno 20. únor 2006 Automat z té doby bude mít vždy vyšší spotřebu, menší výkon a řazení nebude tak plynulé... ale to k tomu patří, bez toho to zas můžeme prohodit zpět z 604 na 406, součet zůstane stejný... Citovat
Marcel505 Odesláno 20. únor 2006 Odesláno 20. únor 2006 Původně zaslal: Ota Automat z té doby bude mít vždy vyšší spotřebu, menší výkon a řazení nebude tak plynulé... ale to k tomu patří, bez toho to zas můžeme prohodit zpět z 604 na 406, součet zůstane stejný... A na něco jste ještě zapomněl: A bude mít vyšší pojistné (nebo nižší, když by se tomu udělala žlutá karta nebo něco takového). Jinak dobře pořiďte! Citovat
Ota Odesláno 26. únor 2006 Autor Odesláno 26. únor 2006 Byl jsem se podívat na tu 607 u Staigera, je pěkná, není nijak obouchaná, interiér béžová kůže, má navigaci, je to 11/2003 a u nich stojí od 4/2005, měl jí nějaký manažer a za ten rok a půl natočil těch 48tis. km co má najeto, údaje ze servisky. Problém byl, že nešla natočit, mj. slabá baterka a na přístrojovce svítila diagnostika motoru. Mají snad pozvanýho technika z Peugeotu aby to odstranil.... s cenou moc hýbat nechtějí... Citovat
P607Olda Odesláno 27. únor 2006 Odesláno 27. únor 2006 Jestli to tam stojí od 4/05 tak tam započítej přinejmenším brzdové kotoče a obložení. Takového auta se prodejce hned tak nezbaví - drahé ručení a velká spotřeba. Jen a? mrsknou cenou dolů. Už i to že se rok neprodala je velké minus. Automat je při prodeji nevýhodou. To auto je prakticky neprodejné. Na tipcars, ta za 349 t. je taky dobrá. A ten rozdíl v ceně je značný - povozíš se asi tak stejně. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.